Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van értelme porbálkoznom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme porbálkoznom? (hosszú, de kérlek olvasd el)

Figyelt kérdés
Miután az exem szakitott velem félév járás után mert elmult a szerelem,én vakon és kétségbeesetten vissza akartam kapni,s két hétig szegénynek megettem az idegeit,de mind azért volt mert szerettem,igazából nem is lett volna baj ha nem kelt bennem reményt mert szakitott de utána még felhivott,csókoloztunk de emelett tegadta,hogy szeretne.Három hónap elteltével én bocsánatot kértem tőle a két heti idegölő viselkedésemért,s gondoltam békésen elválhatunk végre hiszen társaságban kedves volt utána is velem de nem.Kijelentette,hogy utál,s kihoztam akkor a sodrából s nem tud de nem is akar megbocsájtani,a fejemhez vágta,hogy kapcsolatkor is ha valamit nem csinált jól akkor rossz volt (nem egyszer megalázott társaságban mert vicces akart lenni) s ,hogy mindjárt egyszinten vagyok az exével aki félre lépett,valamint ,hogy nem érdekli mit mondok soha nem bocsájt meg..én ugy gondolom,hogy a harag mérgez s nem tettem semmi megbocsájthatatlant csak NAGYON vissz akartam kapni mert első szerelmem,s tényleg békésen le akartam zárni annak a tudatában,hogy én sem haragszom (lenne miért mert szemembe hazudta,hogy szeret s rá tíz percre szakitott velem stb..) s ő sem rám,de őt nem érdekli ha most egy ellenséggel több.megéri probálkozni?

2014. júl. 31. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
ha megakarod magad alázni ennél jobban csak rajta, te döntöd el
2014. júl. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a fenébe.. Hülye.. Ha "utál" akkor "utálni" is fog.. Hagyd..
2014. júl. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Már elnézést, de alig tudtam kihámozni a mondandód lényegét. A fogalmazással komoly gondjaid vannak. Egy szó, mint száz. Hagy a csodába ezt az embert, ne alázd meg magad még jobban!
2014. júl. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
halod, sajnálok h iet fogtál ki elsőnek :o
2014. júl. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*m
2014. júl. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mond meg neki,hogy találja meg a belső békéjét és sz4rd telibe :D
2014. júl. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!