Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátnőm csalódott bennem?

Figyelt kérdés

Azt mondja már a szakításon gondolkodott, mert sokszor volt, hogy hétvégén otthon ültünk meg hogy egyszer nem mentem elé a buszhoz mikor jött másik városból.

Meg szerinte gáz, hogy ha este jön felénk 3 troll akkor inkább másik utcába megyek.


Szerinte ilyeneket egy igazi férfi nem csinál.

Szerintem meg ha már ilyenek miatt a szakításon gondolkodik akkor ott gáz van.


Szeretem de nem is tudom van-e értelme küzdeni ha így érez?

Azt mondta folytassuk a kapcsolatot de nem tudom van-e értelme.


22F


2014. aug. 6. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Nem csodálom, ha szakít veled. Ha ő a barátnőd, akkor szedd össze magad és nyomás a megállóba! Ha ennyit nem tudsz megtenni, akkor mégis mit vársz? Egy nőnek odafigyelés kell, az hogy érezze, hogy ő a nő. Te meg ki sem mozdulsz vele? Akkor csak barát és nem barátnő, amit ő nyilván nem akar.
2014. aug. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha 3 troll szembe jön, akkor mi is a másik oldalra megyünk inkább, kerülve a konfliktust.

Ezt a barátnőm szokta javasolni, leginkább azért, mert már túl jól ismer és tudja, hogy ha kötekednek akkor se én, se ő nem hagyja magát és abból bunyó lesz.

Sajnos túl sok ilyen "becsületbeli" konfliktusunk volt már az éjszakában, amihez semmi kedvünk, így próbáljuk megelőzni a helyzetet.

2014. aug. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Mozduljatok ki valamerre, mert elég egyhangú az otthonülés.

A buszhoz meg igencsak illene kimenned elé, sőt vissza

is kísérned...


A 3 trollt még hagyján, de ha 3 kisebbségi menne feléd,

azt már jobban megérteném. Én is szeretem elkerülni a

tömeget, mert nem akarom, hogy késtartónak nézzenek...

2014. aug. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
73%
Ha ilyenek miatt csalódik benned akkor ott már tényleg gáz van. Szerintem nincs értelme küzdeni érte... Szerintem ne folytassátok.
2014. aug. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kolosszus22 ***** válasza:

Jól érzed, gáz van, én biztos hagynám a fenébe, 22 évesen már önálló nőt keress inkább, ne egy álomvilágban élő kislánnyal szórakozz - sokat ültetek otthon és nem mentél ki elé egyszer - ezek legyenek élete legnagyobb problémái, látszik hogy fingja nincs még a való életről.

27F

2014. aug. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
1. és 3. ha normálisan elolvastátok volna akkor látnátok, hogy egyszer!!!! nem ment ki a buszhoz....
2014. aug. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Egyetlen egyszer nem mentem elé a kb 100 alkalomból.

Teljesen felfújta az ügyet.

De mikor leszállt a buszról akkor jeleztem telefonon, hogy sajnos nem tudnék már odaérni időben így inkább jöjjön egyedül.


Az otthonülés meg olyan, hogy én mennék vele szívesen de sokszor volt az, hogy pont jött a vihar vagy begörcsölt a hasam(szokott ilyen lenni néha, nem tudom miért)


Szerintem vicc, hogy az ilyen dolgokat felfújja.

Az utcán is pont azzal próbálom megvédeni, hogy nem megyünk kötekedők irányába. De neki úgy jön le, hogy nem vagyok igazi férfi.

Vicc az egész.


Úgy érzem mostmár mindig a fejem felett fog lebegni, hogy na mikor szakít. Így már nem lesz olyan, mint régen.


18 éves a lány egyébként.

2014. aug. 6. 21:36
 8/8 anonim válasza:
Szerintem tudod, hogy vagy ő dob ki vagy te őt...
2014. aug. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!