Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha ezt csinálom?

Figyelt kérdés
Párromnak szoktam mondani hogy "igen akkor nézek mást" ez csak egy példa volt de szoktam ilyent csinálni viccesen fogja fel meg én is viccesen mondom.
2014. aug. 6. 23:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen
2014. aug. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
"Viccesen fogja fel." Ott rejlik a válasz a kérdésedben.
2014. aug. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Amíg poénkodnak nincs velük semmi baj
2014. aug. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
mert azért szoktam csinálni mert olyankor nagyon nevet és szeretem megnevetettni.
2014. aug. 6. 23:58
 5/12 October15 ***** válasza:
szr poén.. a kínos nevetgélés nem azt jelenti, hogy viccesen fogja fel :).
2014. aug. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Dr.Michael Jocks ***** válasza:
Más oldalt nézzél már a kérdéseddel együtt legyél szíves.
2014. aug. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mármint úgy érted hogy helyette keresel mást? Kicsit kevésbé értelmezhető. De ha ilyen értelemben csinálod akkor szerintem ha a barátod vevő az ilyesmire akkor nincs vele baj. Mi is folyton cukkoljuk egymást a párommal de mivel mindketten tudjuk hogy ez csak vicc ezért nálunk nem szokott probléma lenni.
2014. aug. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Egy idő után nem lesz vicces hanem szinte el is fogja hinni .Hogy miért mondom ezt ? Azért mert egyszer valamiért kételkedni fog benned vagy ha valamit titkolni fogsz előle azonnal ez fog az eszébe jutni hogy : "igen akkor nézek mást" ha a párom ezt mondaná talán meg probálnám viccesen felfogni de nem lehet .Hisz ha két ember szereti egymást az ilyen "beszólás" még viccnek is rossz . Meg lehet a párodat másképp is nevetetni nem pont így.....
2014. aug. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
egy ezzel nincs probléma kettő csak kérdeztem a véleményeteket de ezt nem kellet volna .... három ez csak példa volt ilyent nem is mondtam neki
2014. aug. 7. 00:06
 10/12 anonim válasza:
Ne haragudj nem akartalak megbántani csak a véleményemet irtam le ami valóságban elő szokott fordulni és te irtad azt hogy mondani szoktad szóval.... :)
2014. aug. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!