Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kavarásokat figyelmen kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kavarásokat figyelmen kívül hagyom, mert tudom, a rosszakarónak ez rosszabb, mintha mérgelődnék rajta? Jól csinálom?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok egy sráccal, nagyon jól elvagyunk.


Viszont az egyik barátnőm.. vagyis akit már ezek után nem tekintek annak, teljesen rá van állva a barátomra, engem szid a hátam mögött, írkál neki facen, stb. egyszóval irígy..


Megbízom a barátomban, ő is bennem.


Tényleg rosszabb az, ha figyelmen kívül hagyjuk ezeket a "kavarásokat", próbálkozásokat, és úgy teszünk mintha nem is érdekelne minket ? (mondjuk engem tényleg hidegen hagy)


Jobban idegesíti a kavarni vágyót??



2014. aug. 3. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
bírom ezt a kifejezést "kavarás" mit kavar? a bablevest?
2014. aug. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
(mondjuk engem tényleg hidegen hagy)-ez nem igaz,de ha még is,és a barátodnak se számít akkor tiltsa le!
2014. aug. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A kavarás nálam azt jelenti, hogy megpróbál kettőnk közé állni, mindent bevet, hogy összevesszünk miatta..
2014. aug. 3. 23:37
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, azt kellene végülis.
2014. aug. 3. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!