Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha féltékenységet érzek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha féltékenységet érzek?

Figyelt kérdés
A feleségemmel úgy alakult hogy ő ment vissza dolgozni és én maradtam itthon a gyerekekkel, amig itthon volt 5 évig elhanyagolta magát nem adott magára ,kopott melegítő,kicsit el is hízott. De amióta dolgozik azóta mintha kicserélték volna, mindennap festi magát,dögös cuccokat hord, műköröm,már 11 kilótol megszabadult,sőt ujabban már tetoválast is akar,igazi bomba nő lett,mindennap elmeséli hogy milyen beszólásokat kap melóba a fiúktól. Amúgy tetszik az új külső csak az bánt hogy ezt az én kedvemért mért nem tudta megtenni amig itthon volt? Idegenek kedvéért meg rögtön, ők fontosabbak mint a férje?
2014. aug. 7. 00:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább ne féltékeny legyél, hanem örülj neki, hogy visszanyerte az életkedvét. Lehet a szülés is megviselte.
2014. aug. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sok nőnél megvan az adni kell a renoméra dolog vagyis a megjelenésre és ezét képes némelyikük erre is figyelj nemtudom én még tanulok de nyáron én is tökre ellustulok minimálisan edzek de annyi sokkaltöbb alvás pihenés és még a bulizás is nagy mértékben lecsökken suliidőben meg teljesen felpörög az ember szóval nemtudom szerintem nem tart téged kevesebbre vagy őket többre egyszerüen a muszály ezt tette
2014. aug. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Otthon gondolom te sem vagy beállított hajjal a legmenőbb ruháidban, csak ha kimozdulsz.
2014. aug. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az teszi vele is, hogy kimozdul, most már nem csak otthon ül egész nap. Amúgy ez nem feltétlenül annak a jele, hogy annyira tetszeni akarna másoknak, hanem egyszerűen tényleg csak az, hogy kimozdul, emberek közé megy, és szeretne normálisan kinézni. Ezzel én is így vagyok, és nem mások miatt teszem, csak nem vagyunk cigányok, hogy szakadt cuccokban, ápolatlanul járkáljunk jobbra-balra. Az, hogy sikerült jópár kilótól megszabadulnia, meg lehet, hogy egyszerűen csak az életmódváltással járt. Hidd el, nem másoknak csípi ki magát, csak legyezgetik a hiúságát a bókok, de te vagy neki az első. Azért ha ennyire bánt a dolog, próbálj vele finoman beszélni erről. Végülis csak az őszinteség az alapja a jó kapcsolatoknak, nem? De ne vádold, inkább próbáld a pozitív oldalát nézni. És abba is gondolj bele, hogy egy kis idő elteltével talán te is ugyanígy elhagyod majd magad..
2014. aug. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sztem se másoknak csípi ki magát sjaát magának meg neked és gyereknek.Legyél rá büszke h fellált és él.Vidd el vacsizni,bulizni.sexeljetek sokat érezze h tényleg nő.Passzoljtok le a gyerekeket és élvezétek egymást vidéken.Több olyan befásult anyát látok aki szülés után ujra melózik és visszasírha az otthont és inkább hízna meg mocskosodna le tovább minthogy újra éljen.Vedd úgy h ez egy új élet kezdete!!!!!
2014. aug. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5 évig volt otthon a gyerekekkel, gondolom kicsi baba korukban. Valószínűleg ki se látott az etetés-pelenkázá-altatás háromszögből, és akkor még a lakást is rendben kell tartani. Nyilván nem másoknak akar tetszeni most, mint ahogy korábban nem azért hanyagolta el magát, hogy veled kitoljon (hanem pl mert a családjáról gondoskodást tartotta fontosabbnak a magáról gondoskaodás helyett). Ahogy már írták, biztos te se öltözöl ki otthon, pedig gyanítom nincs több dolgod a gyerekekkel, mint neki volt. Mennyi idősek most?
2014. aug. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
4 gyermekünk van,15, 5, 2 évesek és a pici 8hónapos, amúgy soha nem játszot szerepet a kapcsolatunkban a féltékenység. különösebben eddig, igyekszem hallgatni rátok és a dolog jó oldalát nézni, tudom hogy a feltekenyseggel ki lehet nyirni egy kapcsolatot, es nem szeretnem elvesziteni őt. Köszönöm a válaszaitokat!
2014. aug. 7. 02:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!