Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel vegyem le a lábáról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel vegyem le a lábáról?

Figyelt kérdés
Én 24 éves lány vagyok.Rettentöen keveset találkozom párromal csak reggel egy órára meg 2-3 naponta 4-5 órára.Hébe hóba fél napot is együtt tudunk tölteni(hosszú kapcsolat titka ha ritkán talizunk :))de én szeretnék neki valami meglepit abban a rövid időben is és nem olyanra gondoltam sütök,vgy veszek valamit mert az rendszeres.valami kellemes energiát adót h mégjobban teljen a napja.Tudtok nekem segíteni ebben?

2014. aug. 7. 03:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerezz valami dögös fehérneműt, aztán térjetek a lényegre. Ezzel minden férfit le lehet venni a lábáról.
2014. aug. 7. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez nagyon jó ötlet ezt soha nem unja meg ......ezt sajna elfelejtettem h kb (nem olyan sürün)3-4 havonta van ilyen meglepie.De nagyon köszönöm mert lehet h akkor süriteni kell :)
2014. aug. 7. 03:22
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Reggel ébreszd szopással,vállalj be egy kis anált,vegyél valamilyen nővérke,rendőrnő ruhát,szexeljetek az ágy helyett valahol máshol.
2014. aug. 7. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ramcsiii ***** válasza:
Táncolj neki :)
2014. aug. 7. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akaszd el!
2014. aug. 7. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!