Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Óriási hülyeséget csináltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óriási hülyeséget csináltam valaki tud segíteni, hogy vegyem le a lábáról és szerezem vissza a bizalmát?

Figyelt kérdés

Kezdem az elején féltékenység rettenetes dolgot váltott ki belőlem! A barátnőm legjobb fiu barátjára voltam féltékeny meg a volt barátjára!


Először a volt barátjára mert nem tudtam elviselni ,hogy sétálgatnak nevetgélnek.Aztán ugyan ezért a másik fiura mert őt szereti is a barátnőm barátságból szíveznek minden ölelgetik egymást!:(


Tudom hülyeség volt de mikor láttam már nagyon közel áll a barátnőm hozzájuk és a srác szeremet valot neki és a barátnőm nem-et mondott de utána hirtelen békülni akart vele. Elgurult az agyam..:(( nagyon bánom már rá írtam a srácra fenyegetőzni kezdtem és még barátnőmet elhordtam minden félre rib*ancnak kurv*ának :(( Dühh ből....igen el fogok menni pszihológushoz de nagyon szeretem mindennél jobban! Tönkretem mindent! :( És az elmult nap megemlitete kezd többet érezni a másik fiu iránt mert ők ott voltak melete mikor ezt tettem:(

Most mi legyen megbocsájtott de látom rajta nem ...olyan mint régen tudom én vagyok a hibás és hogy idő is kell tudom.

segítsetek kérlek a helyes írás nem lett túl jó gyorsan gépeltem ideges is vagyok:(

egy állat vagyok le kéne lőni engem de nagyon nagyon szeretem.:(

csajok fiuk tanács???


2014. aug. 3. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Na ne viccelj már, itt nem te voltál a ludas, hanem a csajod. Persze a fenyegetőzés szánalmas, de milyen alapon sétálgat az exével, ha veled jár? Úgy vágnám ki, mint macskát xarni :) Hagyd a fenébe, értelmes lányt keress, aki monogám típus.
2014. aug. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
A lány a hibás... Nem Te. Hidd el
2014. aug. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Még is magamat érzem hibásnak nem kellet volna féltékenynek lennem és akkor nem lett volna ez:(((( ahj


ez a sok fiu barát nem tesz jót egy kapcsolatnak ugye?

2014. aug. 3. 18:41
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Ne rágd már magad. Nem te vagy a hibás. Csak a csaj hibája ez. Én eleve nem is ismerkedem olyan lánnyal, aki olyan nézeteket vall, hogy sok fiú haverja van, meg vágyik ilyenekre.
2014. aug. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hidd el én see:DDD

eddig az összes szukát dobtam ,de ő valahogy különlegesnek érzem..miért érzek így? nem ő az első volt már sok más.:( FURA ez az érzés de iagazad van nem hibáztatom magam köszönöm szépen! :)))

2014. aug. 3. 18:44
 6/10 anonim ***** válasza:
Elhordta mindenféle r*banc, k*rvának, és a lány a hibás?
2014. aug. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

te tutira csaj lehetsz.:)

volt oka?? ki nem álhatom azokat utálom a fajtáját a csávóknak! és pontosan tudja volt már több vita is! :)

2014. aug. 3. 18:46
 8/10 anonim ***** válasza:
41%

? Nem mindegy a nemem most?


Tegyük össze.

Barátnőd szóba állt egy fiúval. >> Úristen! Hogy tehette!

Barátnődnek szerelmet vallott egy másik fiú, és ő nemet mondott. >> Jézusom, ez nagyon durva!


Te pedig: Fenyegetőztél, és elhordtad a lányt minden r*bancnak. Hol is a hiba, hm...

2014. aug. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is féltékeny lettem volna, nem is kicsit, ha a párom így viselkedett volna, mint a barátnőd, tehát ebben szerintem nem te vagy a hibás.

Tudom, hogy begurultál, de mégsem kellett volna mindennek elhordani. Kérj tőle bocsánatot (ahogy írtad, ezt már megtetted) és járj a kedvében: lepd meg apróságokkal, legyél vele figyelmes. Meg fog enyhülni :)

23N

2014. aug. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm! utolsó! :)))


Utolsó előti figyi milyen dolog már ,hogy este beszélünk fb-n sír azért mert a legjobb fiu barátja elment várdába este inni és nem veszi fel a telot vagy mert maga alat van és papol nekem ,hogy haragszik haragszik :(( egyetlen barátja volt imádja stb....mi már??? ezt hallgatni 1-2 hétig? és eltürtem?: utána jó ,hogy kijött belőlem előte 2x dobot! mondjuk mert akkor is kicsit elgurult az agyam és megmondtam ha ő fiuzik akkor én is csajozni fogok ő folytata én is megtetem! :) ennyi csak én nem értem hozzájuk csak beszéd! :) .......

2014. aug. 3. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!