Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már megint azt álmodtam kb 5....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már megint azt álmodtam kb 5. alkalommal is, hogy utálom a barátomat. Most már kezd kihatni a délelőttjeimre is az érzés, pedig egyébként nagyon szeretem. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

2014. aug. 7. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben nincs semmi. Ezektől az álmoktól pontosan úgy élheted az életed vele,ahogyan csak szeretnéd. Nyugodj meg,és ne hagyd,hogy az álmaid befolyásoljanak téged!

Mondjuk,ha egészen őszinte akarok lenni,és teológiailag akarom megválaszolni a kérdésed,akkor azt írnám,hogy TALÁN (!!!!!) Isten ezzel szeretne üzenni neked,hogy nem vagytok együtt eleget,s talán rajtad múlhat az,hogy ne távolodjatok el.

2014. aug. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Yeah, Ha a nők az ilyen hülye álmokat nem vennék komolyan, that would be great!! Mennyit balhézott velem is csajom mert azt álmodta, hogy megcsaltam...
2014. aug. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt ilyen. :D Azt álmodta, hogy megcsaltam a legjobb barátnőjével, majdnem egy hétig bevágta a durcit. Soha nem tettem volna vele ilyet, aztán másfél évvel később ő csalt meg a legjobb haverommal.. Ennyit az álmokról. :)
2014. aug. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én meg ma pont azt álmodtam hogy van barátnőm

de még sincs. miért? mert ezek csak hülye álmok

2014. aug. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!