Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy viseltétek?

Figyelt kérdés

Az első szakítás :(

kivagyok....


2014. aug. 7. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Az első és második szakítást nagyon könnyen. Egy-két nap alatt kihevertem. A harmadikat pedig egy év után még mindig nem.
2014. aug. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nehezen,1-2 hete történt meg én még most is kicsit harcolok az egészért, mert látom hogy most ő is depresszióban van kicsit. Eldobta azt amit nem értékelt, és most mintha érezné,hogy hiányzok neki.



De ez ellen te ha ismerkedsz, barátaiddal vagy, belemerülsz másba. Én is ezt teszem, ismerkedek annak ellenére hogy küzdök, más módszer nincs.

2014. aug. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az első szakítás sztem borzasztó :(

Keress újat, úgy könnyű feledni :)

2014. aug. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy-két hétig sírtam utána.
2014. aug. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nagyon fájt...

7 év depresszió

és utána jött a többi probléma...és végül a megoldás :) volt előnye is!

2014. aug. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szakítás után egy hétig kb a szobámban vagyok és sírok. Ezalatt át szoktam gondolni, hogy mi volt a jó, mi volt a rossz, hol rontottam el, hol rontotta el a másik. Utána jön meg a kedvem, hogy beszélgessek bárkivel is.

Aztán jön az időszak, amikor eljárok mindenfelé. Után ismerkedek.

Keress új hobbit, találkozz a barátaiddal, nyáron menj el nyaralni. Keress sok új barátokat. A lényeg, hogy kösd le magad és persze pakold el a cuccokat, amik rá emlékeztetnek.

Hogy meddig tart a feldolgozása? Attól függ mennyire szeretted, hogyan ért véget. Általában pár hónap.

2014. aug. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!