Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tartom egzotikusnak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartom egzotikusnak az ír lányokat?

Figyelt kérdés

Pedig nem is láttam sokat belőlük, sőt élőben még egyet sem. De mégis.


Sokan azt mondják, hogy a dél-amerikai, ázsiai és afrikai nők az egzotikusak.... oké az ázsiai még elmegy..

de én valahogy nem vonzódom annyira a más rasszokhoz.

Nekem pl az ír is elég egzotikus, vagy a skót(magyarul a kelták).


A francia nőkről mi a véleményetek? Sok rosszat hallottam róluk, de komolyan, egy két szépet(fehér bőr, vékony arc, sötét haj, sötét szemöldök) lehet látni köztük.


2014. aug. 7. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát akinek nem jók a honbéli cigán jányok...
2014. aug. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk :D Egyszerűen imádom az ír nőket..Hát nekem nem tetszenek az egyéb rasszokhoz tartozó asszonyok, az ír nők pedig a fehéreknél is fehérebbek. Gondolom neked is ez tetszik bennük
2014. aug. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tökre rondák...
2014. aug. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!