Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyn lányokat, fiúkat, akik mindig egyedül vannak/ egyedülállóak? Mit gondoltok róluk?

Figyelt kérdés
2014. júl. 29. 21:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

valaki szabad

valaki magányos

2014. júl. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én például szingli vagyok,és nem akarok most párkapcsolatot.

Mit lehetne rólunk gondolni mindenki másmiatt az.

2014. júl. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Biztos nem bírják elviselni őket, mint engem:D
2014. júl. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egy ideje szingli vagyok. És most tartok ott, hogy az a kényszerképzetem, hogy magányosan fogok megdögleni.
2014. júl. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez így túl nagy általánosítás lenne, vagyis mindegyikről mást. Különféle okokból vannak egyedül az emberek. Én általában sajnálom őket, én is sokáig voltam egyedül, mikor még más életmódot éltem, nem voltam olyan sportos, mint most.
2014. júl. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A környezetemben csak én vagyok egyedülálló, de lassan már egy éve. Akárhány lányt szólítok le, mindegyiknek van barátja sajna, mindig beleválogatok.

Minden munkatársam, ismerősöm tudja, hogy nem direkt vagyok egyedül, nem gondolnak semmi rosszat rólam. Sőt, inkább próbálnak segíteni.


28/F

2014. júl. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ticon: szerencsés vagy. legalább nem néznek le ezért.
2014. júl. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nekem sincs senkim.barátaim vannak csak ki van veluk a fa$zom. 17f
2014. júl. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Elég szomorú, ha valakit azért lenéznek az ismerősei, mert ő épp egyedül él. Valakinek ez kell, hogy egyedül lehessen, valaki kényszerből van egyedül, de mindenkinek megvan a saját indoka. Ha ezért lenézik, akkor azok az ismerősök annyit is érnek.
2014. júl. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az első hozzászóló nagyon jól fogalmazott....nem mindegy miért élsz egyedül. Azért, mert tudatosan választod a magányt vagy mert nem találsz párt magadnak.....óriási különbség.

Azok, akik vágynak párkapcsolatra, de még sem jön nekik össze ott valami probléma van....többnyire önértékelési problémák. Ismerkedni nem nehéz....a hozzá illő, megfelelő párt megtalálni már sokkal nehezebb. De mint sok más dologban itt is a gyakorlat teszi a mestert... :)

2014. júl. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!