Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyik osztalytarsam nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik osztalytarsam nagyon bajon nkm. Hogyan kezdemenyezzek?

Figyelt kérdés
Orakon gyakran szokott engem nezni , pedig a hataba ulok. (Es nem azert nez ,mert en nezem ot , hanem mikor arra fele nezek latom ,h ram nez). Egyszer megproblatam elhivni egy szorakozohelyre, de akkor azt mondta, hogy nincs kedve jonni ,mert esik az eso es sok tanulnivaloja van. Ti hogyan kezdemenyeznetek helyettem? Nem akarok tul kihivo lenni, azt sem szeretnem ,hogy egybol azt gondolja ,h akarok jarni vele. A valaszokat elore is koszonom es bocs az ekezetekert:D 15/F
2010. jan. 12. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elhívni újra, ha nemet mond, gondold át mivel indokolta és ha nem tartod reálisnak akkor hagyd a fenébe.
2010. jan. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

:)

MOsolyogj

És ne foglalkozz vele:)

Vagy ne buliba hivd l hanem étterembe/mozi/állakert/a suli wc-be ..vagy valami helyre

2010. jan. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem előbb tanulj meg írni.
2010. jan. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet menni szórakozóhelyen kívül máshova is. Mondjuk cukrászda?


Ha érdekel, hívd el. Ha nemet mond, akkor meg hagyjad.


Viszont tényleg fontos: mosoly!

2010. jan. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne ülj bele a hátába, mert az fáj.

Ne legyél kihívó, mert megijed.

2010. jan. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, akarsz dugni?
2010. jan. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!