Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szingli lányok, ti boldogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli lányok, ti boldogok vagytok?

Figyelt kérdés

Mivel foglaljátok le a szabadidőtöket?

És nektek jó így, vagy kapcsolatban jobb lenne?


Én is szingli lány vagyok. Szabadidőmben edzek, hogy formás legyek. Nekem jó így is, mert most (sajnos) senkibe se vagyok szerelmes.


2014. aug. 8. 11:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy hosszú kapcsolat után most jól esik, hogy van időm magamra. Persze vannak gyengébb napok, amikor rámtör a magány, de általában jól érzem magam így. Én is Elkezdtem sportolni. Sokkal jobb így, mint egy rossz kapcsolatban, vagy olyannal lenni, akibe nem vagyok szerelmes. :)
2014. aug. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok szingli jelenleg, de sokáig az voltam, néha azt kívánom, hogy bár megint az lehetnék. Én jól elvoltam, mindig el tudtam foglalni magam, magammal, a barátaimmal, családommal, hobbijaimmal foglalkoztam. blogot írtam, sokat olvastam, rengeteg filmet néztem, jártam bulizni...most már mindezekre alig marad időm, van amire egyáltalán, szóval én azt hiszem, amíg az ember ki nem éli magát ilyen téren, amit fel soroltam, boldogabb szingliként:)
2014. aug. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Őszintén most kicsit felszabadultabb is vagyok. Én is edzek. Az tökre lefoglal.:) De azért rossz nézni ahogy a barátnőim a pasiaikhoz tudnak bújni.Az kicsit hiányzik.
2014. aug. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
5%
Normális nőnek nem kell pasi.
2014. aug. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én boldog vagyok:) bár néha jó lenne odabújni valakihez de jobb így hosszabb távon:D

filmezek, bnőimmel vagyok, kutyámmal, sportolok, strand, újság olvasás meg ilyenek:D

most jelenleg jó így:)

2014. aug. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szingli vagyok meg nem is volt baratom de tokeletesen boldog vagyok
2014. aug. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát mi kell neki?
2014. aug. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mivel én még szeretem az exem, nem, nem vagyok boldog..így 6 év után nagyon fura érzés egyedül..nincs olyan nap,hogy ne törne rám a sírás és a magány.
2014. aug. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szeretek szerelmesnek lenni, de nem mindig állandó ez az állapot, így szoktam szingli lenni, élem az életemet tovább, de azért figyelem hátha szembe jön velem egy új szerelem


a szabadidőmet pl. barátaimmal töltöm...

2014. aug. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik a boldogság.
2014. aug. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!