Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem, de nem bírom elvisel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de nem bírom elviselni, adjak neki egy kis szabadságot?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve vagyok együtt a barátommal ,de mostanság mindenen veszekszünk ,olyan dolgok idegesítik amik eddig nem . Én is ingerültebb vagyok , és az a fő problémám ,hogy tudom ,hogy én mennyivel jobban szeretem őt. Nekem Ő volt az első mindenben ,nagyon megszerettem, előtte csak bulizgattam ,nem volt komoly kapcsolatom. Neki meg előttem is volt két évig egy komoly kapcsolata, és nem igazán 'élte ki' magát. És ez lehet a probléma ,mert lebukott,hogy idegen lányokat bejelölt többször is és beszélgetett is velük. Képzelhetitek milyen rosszul esett. De azt mondta ,hogy ez a fiúknál ez ilyen és nehéz legyőzniük. Ez tényleg így van? Vagy csak szívat? Adjak neki egy kis időt és majd rájön,hogy mennyire szeret(t)em? Vagy ne engedjem el? Az a probléma ,hogy nem tudnék vele szakítani ,mert nagyon szeretem. Normális válaszokat kérek.
2014. aug. 8. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen , szerintem engedd hogy "szárnyaljon" egy kicsit , aztán ettől majd rendben jön minden
2014. aug. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel.
2014. aug. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez nem ennyire egyszerű.

Sajnos.

Van aki 20 évesen is már képes teljesen lekötni magát és "kinő a bulizós korszakból". És van aki még 30 évesen is itt tart.


Valóban okozhat ilyen anomáliát, hogy lekötötte magát két évre, de közben dohog a vére még. Előfordulhat. De a kérdés az, hogy aki érzi, hogy még menne, mert hajtja a vére, miért hiteget másokat? (téged) És te, képes vagy e elviselni, hogy esetleg félrelép nem is egyszer?


Egyszóval erről beszéljetek, hogy kinek mi az álláspontja, mire vágyik, éppen hol tart az életében. Mert ő is ki fogja ezt nőni, de addig neked kell esetleg nyelni a békát.

Én spec. nem jelölgetek lányokat, mi több ismerkedési célból szerintem még mail sem írtam 12-13 éve. Ő viszont ismerkedik gyakorlatilag. Gondolod, hogy meg fog állni pár FB szexcsetnél?


mindketten magatokban tisztázzátok, hogy ki meddig megy el, meddig képes tolerálni a másikat, és azután viszont egymással ezt osszátok meg. És csak akkor menj bele, hogy szabadságot kap, ha tisztában vagy vele, hogy esetleg történik ez+az egy másik lánnyal, és ez neked belefér. De csak akkor, és ezzel nagyon sok sírást megspórolsz.

2014. aug. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!