Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha a pasimmal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a pasimmal szakítottunk, de barátok maradtunk, és én nem bírom elviselni, ha más lánnyal látom? TÖBBI LENT!

Figyelt kérdés
Pár napja szakítottunk, de ahogy írtam abba maradtunk, hogy barátok maradunk, és egyszerűen nem bírom elviselni, ha más lánnyal látom vagy más lánnyal beszélget... Amikor a tudomásomra jut hogy beszél egy lánnyal, akkor felmegy a vérnyomásom, nagyon féltékeny leszek, azt érzem, hogy a szívem még jobban összetörte, mint mikor szakítottunk... Én szeretnék a barátja lenni de nem tudom elviselni a közelében lévő más lányokat... KÉRLEK SEGÍTSETEK :'(!!!

2014. máj. 22. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Így hogy a szakítás még friss, az a normális hogy ennyire megérint a dolog, de idővel változni fog a helyzet és nem fog majd zavarni. Az egy dolog, megbeszéltétek és barátok maradtok, de később úgyis sokkal kevesebbet fogtok beszélni és találkozni. Ez a maradjunk barátok ez sajnos olyan mintha anyukád azt mondaná: Kislányom, megdöglött a kutyád, de megtarthatod.
2014. máj. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor tudnád lekötni magad és nem azon agyalni h jajj neki már megint csaja van ha te is találnál mást.
2014. máj. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért kell, h a barátja maradj.

Most csak szépen kerüld el, ne is lásd, különben nem gyógyul de a seb.


Nekem is volt ilyen. Négy évig nem láttam, ma már nem fáj, és furcsa az élet, de újra összehozott vele, mármint sokat találkozunk mert közös a munka helyünk, és ennyi idő távlatából tényleg kialakult egyfajta barátság...


Amikor rámtör a féltékenység, azt mondom magamnak, h ok ez az érzés is a részem, de én is jó vagyok, és szerethető, nincs miért aggódni... Na és ekkor kezdek takarítani, vagy szépítkezni, megpróbálok még többet kihozni magamból....


Szerintem ne hazudd azt, h barátok lesztek. Csak engedd el, és ha fáj, hagyd, akkor hamarabb túl leszel rajta. Keress új elfoglaltságot, és egy kicsit kényeztesd magad...

2014. máj. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 rodrigoo ***** válasza:

Míg továbbra is élteted a reményt, hogy visszaszerezheted magadnak, addig fájni fog.

Akarod öt? Igen. Megkaphatod öt? Igen. Amíg mind a két kérdésre a válaszod igen, addig fájni fog.

Győzd meg magad, hogy valamelyik válasz "Nem" és már nem fog fájni. Valahogy így: Akarom öt? Hát nem is tudom, eddig úgy gondoltam ö a legalkalmasabb ember a világon aki járt volna velem, nyilván remek ember de nem az egyetlen. Több olyan emberrel is találkozni fogok aki hasonlóan jó és úgy gondolja, hogy én vagyok az esete. Szerelmes volt belém, de kiderült hogy más vagyok mint amilyennek elképzelt. Nem jó vagy rossz csak éppen nem az amit ö akart. Jobb ha előbb derül ez ki mint utóbb. Megkaphatom öt? Lehet hogy igen, lehet hogy nem. Valószínűleg valaki más miatt, hagyott el, ha vele való kapcsolata elromlik lehet hogy visszajönne hozzám. Igen ám de nem tudom hogy kell-e még nekem. Egyszer már elhagyott, valószínű nem én vagyok neki az igazi és ha talál valakit aki jobban hasonlít arra, amire vágyik akkor újra elhagy. De lehet hogy a másik lánnyal összejön neki - hosszabb kapcsolat alakul ki köztük... és akkor? Akarom öt? Nem. Megkaphatom öt? Lehet hogy igen, de nem érdemes kivárni.

2014. jún. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!