Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim lassan 10 éve cigizik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim lassan 10 éve cigizik, lehet ezért nem esek teherbe megszakításos módszerrel?

Figyelt kérdés
Szóval, ha abbahagyná, akkor lehet lenne rá esély? Most a későbbiekre gondolok.

2014. aug. 8. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sok dolog befolyásolhatja.
2014. aug. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
45%
Igen,elkepzelheto. Merevedesi keptelenseget okoz,es az ivarsejtekben is kart okozhat..Probalja letenni kisidore es ugy probalkozzatok. 15l
2014. aug. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2es , ha most leszokna a cigirol 15evig meg a szervezeteben lenne a cigi altal bevitt karos anyagok nagy resze , minimum fel ev kb amire javulna a spermajanak a minosege
2014. aug. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

10 év megszakításos védekezés, sose lettem terhes. Kivéve mikor nem volt megszakítás, mert akartuk a gyereket.

Tehát lehet, hogy pont a megszakítás az oka.

2014. aug. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem, hogy ha gyereket akartok, akkor miért kell megszakítani??? Akkor már menjen telibe, talán akkor az esély is sokkal nagyobb lesz!

Ugyanis 1. a megszakítás eleve minimálisra csökkenti a teherbeesés lehetőségét és bár teherbe lehet esni mellette, ezért ajánlott normális védekezés és nem megszakítás annak, aki nem akar gyereket, de azért igen csak csökkenti az esélyét, ha megszakítanak egy közösülést. Szóval nagy a gyanúm, hogy azért nem esel teherbe, mert a párod időbe kiveszi...

2. Nem mondom, hogy nincs káros hatással a spermára a dohányzás, de nem gondolnám, hogy ezért nem esnél teherbe. A férjem is dohányzik, és évek óta dohányzott már akkor is, amikor babát terveztünk és mégis összejött. Csak mi közösen eldöntöttük, hogy szeretnénk babát, ezért tettünk az ügy érdekében, ezért végigcsináltuk. Ti miért nem?...Ez olyan furcsa...

2014. aug. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akarunk gyereket, de nem a közeljövőben. No, és már érted is.
2014. aug. 8. 16:44
 7/11 anonim ***** válasza:
Az én pasim nem cigizik, a legtöbbször mi is megszakítással védekezünk és nem volt vele gond (tehát szerintem nem feltétlenül a cigi miatt nem lett baba, nálunk is ez a módszer beválik).
2014. aug. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
12 éve megszakítással szexelek és soha nem lett belőle terhesség, MERT NEM ÉLVEZTEM BELE. Ilyen egyszerű.
2014. aug. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ok, értem én, csak mindenhol lehordják ezt a módszert... jó, mondjuk tinikorban nem megfelelő....
2014. aug. 8. 21:03
 10/11 anonim ***** válasza:

Én tiniként is úgy védekeztem, mert a gumit nem bírom (valszeg allergiás vagyok rá), meg hormonbombákkal se akartam tömni magam (most se).

És egyébként nem ismerek senkit, aki megszakítással esett teherbe. De itt a gyk-en estek már teherbe gumival is, itt minden megtörténik...

4-es voltam.

2014. aug. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!