Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi oka lehet annak hogy az ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi oka lehet annak hogy az ex barátom még mindig zaklat?

Figyelt kérdés
Megírtam neki Facebookon, már többször szépen hogy nem akarok tőle semmit, de még is rám ír. Már 4 éve hogy szakítottunk. Amikor volt barátnője nem keresett, de hogy szakítottak már megint keres. Pedig világosan megírtam neki hogy semmit nem akarok tőle.
2014. aug. 8. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy egy tiszteletlen kis p-cs. Tiltsd le, töröld vagy jelentsd.
2014. aug. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Eddig visszaírtam neki mert nem akartam bunkó lenni, de most már zavar hogy face-n írogat. Már a törlésen is gondolkodtam.
2014. aug. 8. 16:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor mire vársz?Tiltsd le.
2014. aug. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De ha csak simán nem válaszolok az üzeneteire akkor se hagy békén vajon?
2014. aug. 8. 16:38
 5/10 anonim ***** válasza:
46%

ha nem erdekel teged miert nem tiltod ? Istenem ilyen hulyesegen gondolkodni

vajon ha nem irok vissza ???

te komolyan ilyen hulye vagy? mar bocs de ne legyel mar ennyire eletkeptelen tiltsad le ha nem erdekel , ha erdekel olvasd

2014. aug. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha megírod neki hogy te tényleg semmit nem akarsz már tőle és ezután még mindig olyan dolgokat irogat akkor ő a tiszteletlen ...
2014. aug. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát ha ezek után is írni fog akkor törölni fogom az ismerőseim közül.
2014. aug. 8. 16:53
 8/10 anonim ***** válasza:
Vagy ne válaszolj neki vagy tiltsd le. Máskülönben írogatni fog.
2014. aug. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt jelenti h nem tud elfelejteni!! Hogy szeret még!! Te komolyan hulye vagy... orulnek ha az exem ilyet csinalna nem h zavarna ..
2014. aug. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De én nem örülök neki.
2014. aug. 8. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!