Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ralya kérdése:

Szerintetek normális? L/14

Figyelt kérdés
Normális ha egy 27 éves férfiba szerettem bele? 14 éves vagyok és ő is viszonozza az érzéseimet, de 13 év korkülönbség elég sok. Azt modta már rég megkérte volna a kezemet, ha idősebb lennék. Nem akar kihasználni, csak egy családra és feleségre vágyik és egy nőre, aki szereti. Én úgy érzem ő az igazi. Már évek óta ismerem, ez alatt a családunk részévé vált. Apukám kollégája.

2014. aug. 8. 17:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. aug. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Lynn326 ***** válasza:
Hűűű. 13 év azért elég sok idő. Bár én most az utóbbi időben egy tőlem 16 évvel idősebb férfival szoktam nagyon jól elleni (én 20 vagyok), szóval tapasztalom, hogy a korkülönbség ellenére igen is jól el lehet lenni, és komoly kapcsolatot kialakítani. Szóval szerintem ez nem vészes. Ami a szerelmet illetni, én nem mondom, hogy baj, bár mivel még elég fiatal vagy (persze könnyen beszélek a 20 évemmel) még korainak tartom, hogy valami igazán komoly legyen kettőtök között, de a későbbi években nincs kizárva ha mindketten komolyan gondoljátok. :)
2014. aug. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ne ássátok el magatokat.
2014. aug. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

"Apukám kollégája."


ez nem normális

2014. aug. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%
Apukád kollégája rájár az apukád 14 éves lányára? Ha apukád elég vérmes nemsokára benne lesztek a híradóban. Majd figyelem a híreket.
2014. aug. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Apukám kollégája 5 éve ismerem és nem jár rám. A szüleim nem tudnak semmiről, de szerintem nem elleneznék. Nem történt köztünk semmi. A családunk része, vagyis minden hónapban eljön hozzánk 1 hétre, így elég jól ismerem. Tudok róla mindent, bármit elmond, amire kíváncsi vagyok. Szokásunk, hogy esténként beszélgetünk, amikor nálunk van. Ez addig tart amíg el nem fáradunk. Mindent meg tudunk beszélni.
2014. aug. 8. 18:14
 7/15 anonim ***** válasza:
60%

Egy hónapból egy hetet nálatok tölt, viszonozza az érzéseidet és már a kezedet is megkérte volna ha idősebb lennél és azt mondod nem jár rád? Hát mi a fenét csinál?


Apukád pedig vagy vak vagy egy nagyon fura család vagytok, nálam ezt pont egy napig nem tudná csinálni, konkrétan végirugdalnám a főutcán. Aztán mikor elengednének a rendörök elmennék hozzá és megint megverném.

2014. aug. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Második válaszoló köszönöm sokat segítettél:)

A többiek viszont úgy tűnik nem értik a kérdést, de azért köszönöm. Nem azt kérdeztem, hogy mit tennétek vele. Ezzel nincs problémám. Eléggé megbízok benne, ahhoz, hogy tudjam hol a határ. Nem gyűlölködő leveleket kértem, de, ha máskogy nem megy így is jó. Legalább leírtátok a véleményeteket. Mindenkinek köszönöm a válaszokat.:)

Tudom, hogy furcsa család vagyunk és apa azért nem tud semmit, mert nagyon jó barátok vagyunk évek óta és ő is a barátja, ezért jön mindig hozzánk. Egyébként meg tudom, hogy én is furcsa vagyok.

2014. aug. 8. 18:34
 9/15 anonim ***** válasza:
75%

Itt csak te nem vagy furcsa. A te viselkedésed teljen normális és átlagos.


Aki itt furcsa az a felnőtt férfi akit az izgat hogy munkatársa 14 éves lányának az ágyába betaláljon és ezért képes egy hónapból 1 hetet nálatok tölteni, titokban, este a sötétben órákon át érzéki beszélgetéseket folytatni veled.

Ilyet a tinik csinálnak, egy normális felnőtt ember nem, hidd el hogy a pali nem normális, ajánlom neked hogy küld el melegebb éghajlatra.

És fura még az apukád, hogy ezt a nyilvánvaló helyzetet nem szúrja ki két perc alatt.

Ők ketten biztosan furák.

2014. aug. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Bocsi nem írtam miről szoktunk beszélgetni (nem érzéki dolgokról), de ő nem olyan férfi, aki rámmászik, sőt. Egy ujjal sem ért még hozzám és nem csinált olyan dolgokat. Bari beszélgetést folytatunk. És tudom nem szokás ilyet írni, de egy 20 évesével felér a gondolkodásom, nem vagyunk átlagosak. A családom se, én se és ő se (ebben nem kell megerősítés). Eddig barátomként és bátyámként tekintettem rá, nem tudom ő, hogy érzett, de kislány korom óta ismer (nem pedofil, inkább a vele egyidős nőket kedveli, én kivétel vagyok). Azt mondja kár, hogy élet így hozta össze a dolgokat mármint, hogy sok a korkülönbség. Részéről ebből csak évek múlva lenne valami és jobb lenne, ha 20-on éves lennék. Engem is zavar a korkülönbség, mert, ha belegondolok valószínűleg hamarabb hal meg mint én és hamarabb öregszik majd meg, nekem pedig ezt el kell fogadnom.
2014. aug. 8. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!