Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy viszonyultok a kisállatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viszonyultok a kisállatokhoz egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Elviselitek őket? Kizáró ok?

Nektek van háziállatotok?


2014. aug. 8. 18:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
szeretem az állatokat.:) szeretem, ha egy pasinak van állata. szerintem számít, hogy hogy bánik velük. nekem egy dzsungim van, a pasik imádják:)) 26l
2014. aug. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
10-es: Mert ez támadás, de az nem támadás, hogy többet ér a kutyája, mint egy ember? Ez nem provokatív egyáltalán, áh... Akkor nekem meg az a véleményem, hogy én az ő kutyáját a nyakam körül sálként hordanám, mert csak ennyit ér, és ne támadjátok a véleményem!
2014. aug. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem az állatokat, nem zavarna ha úgy döntene a párom, hogy beszerez egyet vagy akár többet is. Örülnék neki, jöhetne kutya, macska, pók,

kígyó, patkány vagy bármi más.

Papagájaim vannak és soha nem mondanék le róluk senki kedvéért.

L

2014. aug. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

#12-es mély levegő, nyugalom! Senkit sem akartam megsérteni vagy provokálni, miféle dolog ez... csak azt írtam, hogy pár állat többet ér, mint egy ember.

Most nagyon szélsőséges leszek: vegyünk egy mentőkutyát és egy gyilkost. Melyik ér többet, úgymond?

Komolyan úgy kiforgatod a szavaimat, mintha azt írtam volna, hogy "dögöljön meg mindenki mert nekem van egy kutyám, és csak őt szeretem".

Inkább ez a provokatív, hogy más színt adsz az álláspontomnak.

2014. aug. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
#12: vitatkozni se érdemes veled!
2014. aug. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
14-es: Írtál volna világosabban, érthetőbben barátom. Másrészt nem mondtál ezzel abszolút semmit, mert egy gyilkosnál majdnem minden többet ér.
2014. aug. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
65%-os, be lehet fejezni ezt a stílust. Ne kezdj el kioktatni. Fogalmam sincs, hogy mi a bajod, ki döntötte le a homokváradat, de nem kéne provokálnod, mivel színtisztán támadsz és provokálsz. Nem fogok vitába bocsátkozni veled, hiszen nem tudsz rendesen kommunikálni.
2014. aug. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szeretem az állatokat, az a kizáró ok, ha vki utálja őket. Nekem is van, és lesz is mindig.
2014. aug. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szeretem őket, viszont sok mindenre allergiás vagyok. Ez fajtól függően kis tüsszögéstől, kiütésektől, a szabályos fulladásig terjed. Úgyhogy sajnos alapelvárás, hogy a párom ezt rugalmasan kezelje (de én is igyekszem rugalmasan és humorral kezelni a helyzetet).

Alapelvárás a felelős állattartás és az, hogy az én állataimat eltűri. Halaim vannak, szóval annyira talán nem nagy feladat :)

2014. aug. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!