Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok az tetszik nektek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok az tetszik nektek, ha egy férfi nem adja magát könnyen, s büszke tipus?

Figyelt kérdés
2014. aug. 8. 19:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem
2014. aug. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A büszke még oké, de ha nem adja magát könnyen, kelthet olyan érzéseket bennem hogy "Nem vagyok elég jó neki ahhoz hogy lefeküdjön velem? Mi a baj velem? stb." Az meg nekem már kellemetlen :)
2014. aug. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Kerida ***** válasza:

Csak akkor, ha azért nem adja magát könnyen, mert maga sem tudja akarja-e a kapcsolatot. Inkább akkor ne legyünk együtt mint ilyen érzésekkel fejest ugorjunk egy kapcsolatba.


De a szánt szándékos kéretést a nőknél is gáznak tartom. :/

2014. aug. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, hoyg mit értesz büszke alatt, mert a legtöbbször a makacs, bunkó férfiak indokolják ezt azzal, hogy ök büszkék.
2014. aug. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy érted, hogy nem adja magát könnyen. Például odamegyek hozzá ismerkedni és elhajt a francba, vagy, randizgatunk, de nem akar megcsókolni az első néhány randin, vagy nem akar egyből ágyba vinni. Utóbbi nem zavar.
2014. aug. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem!
2014. aug. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%

Nekem tetszik ha a fiút is úgymond meg kell hódítani mert nem mászik egyből rád :D

Persze legyenek adottak a jelek h nem vagytok közömbösek egymásnak és akkor mehet a becserkészés..;) de nem kell semmit elsietni a pasi is kéretheti magát :D

2014. aug. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Persze nem egy gőgös jellemre gondolok, hanem akinek nem

tapad egyből a seggedre a szeme!


Kicsit elérhetetlenebb kategória!

Nincsenek rendszeres intim gondolatai ha egy nővel beszél..

S ezt a nők is sokszor megérzik.

Ez baj?


A nők/lányok kicsit zavarba is vannak néha a jelenlétemtől, s nem tudom, h mért van ez?

2014. aug. 8. 21:17
 9/13 A kérdező kommentje:

2es! S, ha tényleg nem vagy elég jó valakinek?

Szerintem sok férfi éli át ezt, nekik nem kellemetlen szerinted?


Mégsem foglalkozik vele senki....

2014. aug. 8. 21:32
 10/13 anonim válasza:
Szerintem a férfinak kell udvarolni a lánynak. A nő ne adja könnyen magát, a srác fusson utána, ne fordítva :) Lehet ódivatú vagyok, de a fiúnak kell vinni a virágot, nem fordítva.
2014. szept. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!