Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem lép, pedig ma is jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lép, pedig ma is jól megnézett magának. Lehet egy ember ennyire büszke, hogy 6 hónapig nem lép semmit, pedig tetszik neki a lány? L/18

Figyelt kérdés

2013. márc. 11. 18:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

sztori?

ezek fényében max annyit tudnék rá mondani,hogy mégsem tetszel neki eléggé

2013. márc. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
lehet hogy fél a visszautasítástól... én is félek
2013. márc. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

büszkeség?

én egyszerűen csak töketlenségből nem szoktam lépni semmit :D

2013. márc. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Van csaja?

O tudja, hogy neki is tetszel?

Ha o nem lep, miert nem lepsz te?

2013. márc. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én 5 éve (!) flörtölök egy közeli szendvicses bódéban dolgozó fiatal barna hajú lánnyal, de még egyikönknek sem jutott eszébe randira hívni a másikat. :D Pont ezt besézltük tegnap mikor arra jártam :D már a megismerkedés is megért egy misét. :D
2013. márc. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok gyors választ! Igazából ez elég bonyolult, nagyon sok időbe telne, mire leírnám, de megpróbálom röviden összefoglalni.

Mindig a közelemben van, távolról figyel halvány mosollyal, követ a tekintetével, ha a közelébe érek, nem néz rám. Pl. buszon, ha állunk egymás mellett , először van köztünk 1 méter, de a végén már ugyanott kapaszkodunk, vagy összeér a karunk, vállunk, könyökünk és nem én megyek arrébb feléje. (max. egy picit) Néha jön a testvérével és akkor bámulnak. (a tesója lány) Sokszor van, hogy leülök, és ő mellém áll. A szeme sarkából is szokott nézni, igazgatja a közelemben a ruháját, táskáját, kipróbáltam, hogy az arcomhoz nyúlok, és 10 másodperccel később ő is. Hát nem ezek a tetszés jelei? Esküszöm nem értem. Mire vár? Tapsra?

2013. márc. 11. 18:35
 7/12 A kérdező kommentje:
Barátnője nem hiszem hogy lenne, mert nagyon közel lakik hozzám, már láttam volna vele, egy busszal megyünk, jövünk.
2013. márc. 11. 18:35
 8/12 A kérdező kommentje:

Rettenetesen gyáva vagyok, ti azt el se tudjátok képzelni - hát ezért nem lépek.

És én is mindig a közelébe állok, meg nézem. Bár általában ha bámulom, mosolyogni elfelejtek. Remélem a szám azért nem tátom... :D

2013. márc. 11. 18:36
 9/12 A kérdező kommentje:
5 éve? Milyen türelmesek vagytok :D Itt már tényleg ideje lépni valamit :D
2013. márc. 11. 18:37
 10/12 anonim ***** válasza:
azért van a szeme hogy nézzen vele ezek egyáltalán nem a ráutaló magatartás jegyei de hogy egyik ember nem mer szólni a másiknak ráadásul úgy hogy ellenkező nemüek az erősen vicc....
2013. márc. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!