Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti szoktatok olyat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szoktatok olyat csinálni, hogyha egy fiú tetszik akkor úgy csináltok mintha figyelembe sem vennétek?

Figyelt kérdés

Azaz amikor szembe jön veletek akkor elfordultok vagy másfele veszitek az irányt.

Vagy csak épp egy apró köszönés és mentek is tovább?



2014. aug. 9. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ez a fordított viselkedés dolog nem hiszem hogy sokszor kifizetődő
2014. aug. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, de nem azért van, mert figyelembe sem vesszük, hanem azért, mert zavarban vagyunk ("félünk"), és menekülünk:)
2014. aug. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem tudom más lányok csinálnak-e ilyet

Én mindig mosolygok arra aki tetszik és nem kerülöm el..

2014. aug. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy aki tetszik attól zavarba jövök és rám illik amit leirtál, ebből sok félreértésem is van, mert viszont aki nem tetszik azzal beszélgetek, hülyéskedek és igy mindig azok a fiúk akarnak velem járni..
2014. aug. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!