Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? - szerelmi kérdés

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? - szerelmi kérdés

Figyelt kérdés
Több, mint 4 éve párkapcsolatban élek. Úgy érzem kicsit beleuntam. Úgy érzem, mintha csak baráti kapcsolat lenne köztünk és nem szerelmi. Viszont nagyon fiatal voltam, mikor összejöttünk és valamilyen szinten a részemé vált a párom. Hiányozna, hogy ha nem lenne mellettem. Ugyanakkor vágyom a szerelemre is. Ha voltatok már hasonló helyzetben kérlek írjátok meg, hogy ti hogyan oldottátok meg? 2OL
2014. aug. 9. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 éves koromba jöttem össze a barátommal és 3 évig tartott, és teljesen ugy éreztem mint te, hogy még nem jártam senki mással, elmult az örült nagy szerelem és váltani akartam. Ezt elmondtam neki és ő nagyon megértő volt és abban maradtunk, hogy maradjunk barátok, azóta is mindennap irunk egymásnak és főleg én elég sokmindenre meg tudom kérni, nagyon sokat segit. Azóta persze egymás után érnek a szerelmi csalódások és normális hapival nem akadtam össze, ugyhogy kezdem azt érezni, elég volt ennyi tapasztalat. Beszéld meg vele és vagy kérj egy kis időt, hogy kibulizhasd magad, vagy maradjatok barátok és hátha neked bejön a dolog és rád talál a nagy szerelem.
2014. aug. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Két lehetőség van: vége vagy küzdötök, hogy újra fellángoljon

Az a kérdés, melyikre vágysz inkább

Van rá esély, hogy újra belészeress, vagy már lélekben továbbléptél és csak a ragaszkodás köt össze?

2014. aug. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából vannak hullámvölgyek. Van amikor úgy érzem, hogy de jó, hogy mellettem van. És sokszor van olyan, hogy szabadságra vágynék. Amikor sokat vagyunk együtt és pozitív élmények érnek bennünket akkor minden jó. Sokat nevetünk, hülyéskedünk. De ha hosszabb ideig nem látjuk egymást akkor sem érzem azt, hogy nagyon hiányozna. Meg vagyok vele, de nélküle is. Például legutóbb volt olyan, hogy másfél hónapig dolgoztam külföldön, hogy egy kis pénzt tudjak félre tenni az egyetemre. És most, amikor haza jöttem új élményekkel, új tapasztalatokkal. Rosszakkal és jókkal egyaránt, azóta olyan, mintha már nem az az ember lennék, mint azelőtt. És azt veszem észre magamon, hogy másképp viszonyulok hozzá. Már egy jó ideje nem volt köztünk semmi testi kapcsolat sem. Egyszerűen úgy érzem, hogy nem is tudok vele lenni. Még megcsókolni sem tudom. És ez fáj. Nem tudom, hogy ezt hogyan lehetne szépen elmondani neki, mert mindezek ellenére szeretem őt, jó embernek tartom. Nem akarok neki nagyon nagy fájdalmat okozni.
2014. aug. 9. 11:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt pont ugyanilyenem. Én is külföldön voltam egy kis ideig és amikor hazajöttem a sok jó tapasztalattal és emlékkel, mintha megváltoztam volna. Én is azt éreztem a barátom iránt mint te, nem akartam megcsókolni, megölelni sem. Nem hiányzott....

Aztán rájöttem, hogy csak bebeszélem magamnak és hiányzik a külföldi lét, mert ott minden új és érdekes volt. Azóta megpróbáltam újra testi kapcsolatba lépni vele és szép lassacskán "feloldódtam" és megint minden a régi. Sőt, talán még jobban is szeretem. :)


Sok sikert, hátha neked is sikerül "megbeszélned" magaddal. :) Ha nem, akkor vele kell...

2014. aug. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Sokat segítetettek.
2014. aug. 9. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!