Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez gáz egy kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez gáz egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Hali 2 hónapja vagyok együtt egy lánnyal ( de már 2 éve kavartunk kb ) és régen nagyon szerelmes volt az egyik haveromba csak akkor én még nem szerettem meg nem is nagyon ismertem aztán elvileg már elmúlt ez az érzés és hiszek is neki

de ezen a hétvégén a srác lement egy haverjával meg a szüleivel balcsira és hívta a barátnőmet is meg a bnőm barátnőjét ő pedig simán lement nekem csak úgy mondta hogy megyek 3 napra (engem nem hívtak pedig ismerek ott mindenkit és elég sokat lógunk együtt nem tudom mért )

ez már a második ilyen alkalom csak az első egy kertiparty volt de oda se hívtak engem csak őt barátnőm meg simán elment nem érdekelte hogy nem hívnak (ugyan az a haver hívta meg)



2014. aug. 9. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nődet partiba vágják a Balcsin! :$ na jó remélem nem
2014. aug. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Háát, szép kis közös haveri társaság.

Ilyen helyekre vagy úgy hívunk meg valakit, hogy "Hozzad a pasid/csajod is." Vagy az meghívott illető megkérdezi, hogy viheti-e a párját.

Szerintem nem vagy fontos a csajodnak. Oké, hogy nem vagytok össze ragasztva, de azért 2 hónap járásnál még nem szoktunk ennyire megfeledkezni a másikról.

Vagy ha a baráti társaságnak baja van veled, akkor a párod nem megy. Pláne nem a volt szerelmével, nélküled.

Lehet, hogy már nem szereti azt a pasit. De téged sem.

2014. aug. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Érdekes...:D
2014. aug. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a itt most arról van szó, h a haverja szüleivel mennek, és biztos már megszokták így a ki csapatot. Nem hiszem, h mint "csajt" hívná el...akkor már összejöhettek volna


Viszont a csajod furcsa. Persze az is lehet, h nem is gondolja át, h neked ez rosszulesik. Beszélj a csajjal, h esetleg te is mehetsz-e, bár az lenne a természetes, h ő ajánlja fel neked.


Talán az is benne van, h kavarás ide vagy oda, két hónap nem nagy idő...


Én mondjuk nem tenném ezt a pasimmal

2014. aug. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
ezt a csajt épp most rakják a haverjai
2014. aug. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne lepődj meg ha tágak lesznek a lyukai, amikor hazaér:D
2014. aug. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

barátnőm már régebben ismeri a társaságot mint én ( ő kb 4 év én 2 ) szóval arra gondoltam hogy azért bár nem tudom


épp azon a napon kaptunk össze picit mikor őt hívták és aznap nem beszéltünk szóval csak egy nappal előtte szólt hogy megy el 3 napra

sokat mondja hogy szeret de ez most elgondolkodtatott :/

2014. aug. 9. 19:42
 8/8 A kérdező kommentje:
ja és rosszul fogalmaztam már 2 éve kavargatunk szóval kb két éve tart ez az egész csak két hónapja vagyunk együtt
2014. aug. 9. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!