Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk mit szólnátok ahhoz ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit szólnátok ahhoz ha a kiszemeltetek ezt mondaná?

Figyelt kérdés

Hogy neki nem kell komoly kapcsolat, a szexbe néha benne van de ennyi.

Kort írjatok.


2014. aug. 9. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:

hát megpróbálnám megpuhítani :) többet is akarjon! kipuhatolnám az indokot...és megpróbálnám meghódítani, hogy többet is akarjon! ha egyértelműen kijelenti, vagy később sem akar többet, esetleg nem tudom meggyőzni akkor hagynám...


21F

2014. aug. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor van esélyed. Én is voltam így, szex jó volt, neki is tetszett, beszélgettünk is, aztán hipp-hopp már együtt is voltunk.
2014. aug. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én se akarnék kapcsolatot ,szóval nekem tökéletes lenne :P 20
2014. aug. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ezt mondaná,elzavarnám,és kitörölném a fejemből.Nem a szex miatt szemeltem ki hanem hogy az enyém legyen,és ne csak szexuálisan.
2014. aug. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!