Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, most akkor döntsétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, most akkor döntsétek már el, miért szidjátok a nőket!?

Figyelt kérdés

1. Ha egy helyes, jólkinéző pasival van együtt, akkor fúj neki csak biztos a külső számít, a belső nem, csúnyával szóba se áll...


2. Ha meg egy csúnyábbal (netán idősebbel) van együtt, fúj biztos csak érdekből meg a pénze miatt, hogy tud ilyennel lefeküdni...


Most akkor találjátok már el, mi kellene? Tipikus van sapka, nincs sapka...


2014. aug. 9. 21:15
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Én nem szidom a nőket. Vond vissza ezt rám nézve.
2014. aug. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
23%
Ne általánosíts,mert ezzel csak magadat járatod le.
2014. aug. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
54%

Én azért szidom a nőket, mert a 99%-nak büdös a munka, idióták illetve szeretik jártatni a pofájukat a nemek közötti egyenlőtlenségekről, aztán ők is kettős mércét alkalmaznak.

Szánalmasak, de nagyon.

2014. aug. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
37%

azt kihagytad, hogy össze-vissza ribizlizik a nőket, aztán meg kiderül, hogy velük senki sem szexel és ez a valós gond.


egyébként azért, mert nem önmagukon akarnak javítani, hanem a világot hibáztatják, és a nőket. ezek azok, akik azt mondják, hogy "a tanár megbuktatott", míg egy önmagával tiszta ember azt mondja: "megbuktam a vizsgán".

2014. aug. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
92%

Szerinted ha lenne mindenkinek párja,akivel szeretik egymást,akkor érdekelne ez bárkit is?Nem.

Nos mivel manapság egyre kevesebb ilyen kapcsolat van,és még összehozni is hatalmas szerencsével lehet csak,így aztán mit lehetne mondani?

Egyszerűen igazságtalan az élet,és főleg a normálisokkal sajnos. :/

2014. aug. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
24%

azért mert a szélsőséget kedvelitek :), vagy csak a túl szépet vagy csak a rondát és gazdagot, vagy egy olyat kit papucsnak használhattok, de egy átlagos intelligens srácot ki nem akar papucs lenni de azért szeretne egy (átlagosan)csinos és okos lányt.


kissé általánosításnak tűnhet de így van (a kivetélek erősítik a szabályt) ( általánosítva nem szoktam szidni de azért van egy két rövid gondolatom azokra a személyekre akik levegőnek próbálnak nézni, persze ez csak olyan hirtelen gondolat .... nem érdemelnek annyit, hogy hosszasan szidjam őket és erre pazaroljam az időmet)

2014. aug. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
0%

ne haragudj, kedves kérdező, de ilyen jelzőket csak nők szoktak mondani nőkre.. a pasik pontosan tudják, hogy egy másik pasi miért van azzal a bizonyos nővel és meddig...

mert irigykednek vagy a csajra, vagy a pasira, amelyik éppen kell nekik a kapcsolatból


jah.. 24/L

2014. aug. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
11%
4-es.Nem tudhatod hogy hány százaléka,nem álíthatsz olyat amit nem tudsz.Ahogy a kérdező se.
2014. aug. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
24%

Hát én például azért,mert anno:átvertek,megcsaltak,kihasználtak.

Beleuntam,ezért van kb.4partnerem,és ahhoz megyek krni amelyikhez kedvem van.(persze ők nem tudnak egymásról).Eddig ők szivattak engem,most én jövök!

2014. aug. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
32%

Ennyi szánalmas,gyűlölettel teli embert.

Csak azért általánosítotok mert 1-2-ször ezt fogtátok ki.Kösz hogy ezzel megsértetek minket,akik nem tennének ilyenekt nőkkel.Csak gratulálni tudok az ilyeneknek,szánalmasak vagytok,csak azért bélyegeztek meg mindenkit,mert pár azt csinálta veletek amit tett.

2014. aug. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!