Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehetne a következő lépés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehetne a következő lépés? Hogyan tovább, ha van egyáltalán tovább? Kérlek ne szidjatok le!

Figyelt kérdés

A barátom szakított velem 1 éve. Nagyon hiányzik, belepusztultam majdnem a hiányába, és hiába próbáltam továbblépni, nem ment. Rájöttem, nincs értelme a szenvedésnek, vissza kell őt szereznem.

Nem beszéltünk régóta, majd kb 1 hónapja összefutottunk, és beszélgettünk. Nagyon kedves volt(nem képzelek be semmit), nagyon vágyakozva nézett, ismerem ezt a nézését. Dumáltunk, aztán nekem el kellett rohannom.

Most írtam neki egy üzenetet, felköszöntöttem szülinapja alkalmából, meg hasonló jókat kívántam neki, és nagyon burkoltan, de bevallottam, hogy hiányzik.

(azt is írtam, hogy nem kell válaszolni a levélre stb..)

Visszaírt, hasonló jókat kívánt, de nem tért ki arra a részre, ami a lényeg lett volna, hogy szenvedek miatta.

Bocsánatot kért, amiért későn válaszolt.

Erre mit írhatnék? Azért nem írt arra semmit, hogy hiányzom neki, mert nem akar semmit?

Segítsetek pls!

Vissza akarom szerezni! Ne írjátok, hogy nincs értelme, ezt én tudom mérlegelni, hogy van-e.


2011. jún. 28. 20:29
1 2 3
 1/24 anonim válasza:

Szerintem , ovatossan hozz össz egy randit , és a randin mond meg neki , hogy még mindig szereted és hiányzik neked.

ha olyan választ hallasz amit nem akarsz hallani, akkor pedig mosolyogsz , és eltereled a témát , és próbáld meg ,hogy csak barátként viszonyúlsz hozzá.:) HAJRÁ!!! :D

2011. jún. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Csak először egy üzenetet kéne írnom. + az a baj, hogy azért szakított velem, mert úgy érezte, nem szerelmes

Tehát ha neki nem hiányzok, hogyan tudnám feléleszteni benne a vágyat?

Egyébként 17 évesek vagyunk, hátha ilyen korban még nem lehetetlen.

2011. jún. 28. 20:39
 3/24 anonim válasza:
szeretném ,majd a hallani ,hogy hogy alakúlt.:D én szurkolok 16/L
2011. jún. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm, csak látod, hogy nincs sok esélyem, hiszen nem hinném, hogy hiányzok neki.

Mit tehetnék?

2011. jún. 28. 20:45
 5/24 anonim válasza:
hát ... ha nem hiányzol neki , akkor sajna nincs mit tenni... csak felejteni, vagy megpróbálni barátként nézzni rá... vagy esetleg többször találkozni, beszélgetni, nevetni... de nem akarom ,hogy tulságosan beleéld magad... :(((
2011. jún. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nem, épp ez a baj, hogy nem tudom most mit érez. Csak azt, hogy akkor mi volt.. De most nem nyilatkozik . :/
2011. jún. 28. 20:49
 7/24 anonim válasza:
hagyd a múltat, most a jelen van ... és most már lehet megváltoztak az érzései irántad! :)))
2011. jún. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Lehet, csak nem merem neki nyíltan megmondani, mit érzek, talán akkor örökre elveszíteném.

Köszönöm egyébként a válaszod ! :)

2011. jún. 28. 20:53
 9/24 anonim válasza:
Csak fel a fejjel csajszi , és várom ,hogy mitörtént!:)
2011. jún. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

:) Köszi.

Csak tudnám mit írjak üzenetbe neki. :/

Hiszen nem reagált rendesen a múltkorira. :S

2011. jún. 28. 20:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!