Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Ti párotok is azt hiszi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Ti párotok is azt hiszi, hogy nélküle nem boldogulnátok az életben gyerekkel?

Figyelt kérdés
Mint nemrég kiderült az enyém igen. Szerinte nemhogy pasit nem találnék gyerek mellett, de nem is boldogulnék az életben. Legrosszabb, hogy szerintem ezt komolyan is gondolja. Hozzáteszem dolgozok, nem is keresek rosszul, a rezsi nagy részét és a kaját én fizetem, a lakás az egyedül az enyém. Szerintem mindig megálltam a helyemet. Nagyon dühít, hogy ezt gondolja. Neki hol van munka hol nincs. Szerintem inkább számára vagyok egy biztos pont és inkább ezzel meg persze a gyerekkel akar magához kötni. Nálatok mi a helyzet ilyen téren gyerek mellett?
2014. aug. 10. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk még nem vágta a fejemhez,de mikor kérek tőle vmit,akkor viccesen odaböki nekem,hogy "Hogy mi lenne veled,nélkülem?!" És megcsinálja!

Én ilyenkor néha elgondolkodom,mert hát gondolkodó emberek vagyunk,hogy tényleg,mi lenne velem nélküle. ÉS eszembe jut,hogy akkor nem itt laknék,nem kéne utána pakolnom,talán gyerekeim sem lennének még,most dolgoznék. Le tudnám nyírni a füvet vagy fát is vágni,de úgy gondolom,ha már én mosogatok,takarítok stb,akkor a férfiúi dolgok,mint a ház körüli teendők meg az övé és ennyi! Nem hinném,hogy ha itt maradnék a két gyerekkel,nem tudnék megállni a lábamon! A nők mindig erősek voltak! :D

2014. aug. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem,sosem vágta a fejemhez,és szerintem igen nagy baj,ha már itt tartotok,mert az ha viccesen azt mondja "Mi lenne Veled nélkülem" Az más dolog.Ha számodra ezt jelenti a kapcsolat,hogy Ő magához köt a gyerekkel már régen rossz.
2014. aug. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem hogy a gyerekkel,de meg egyedul se lennek kepes szerinte "elni",mert osszetornem magam. (Szerinte)

20hkm

2014. aug. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!