Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fel szoktátok köszönteni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel szoktátok köszönteni az exeteket?

Figyelt kérdés

Milyen kapcsolat van köztetek a szakítás óta? Ha felköszöntitek, miért? Vagy miért nem?

A korotokat is írjatok oda, legyetek szívesek. :)Köszi



2014. aug. 10. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

szerintem ritka buta dolog exel tartani a kapcsolatot nem mondom hogy rosszban vagyok mindegyikkel de nem tartjuk a kapcsolatot valamikor a párom volt és valami elromlott ezért külön váltunk mellesleg az elválás is fájdalmas lett volna ha tartom vele a kapcsolatot


felköszönteni meg pláne nem szoktam :)

2014. aug. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha szeretnéd köszöntsd fel.

Függ attól, hogy mennyi idő telt el, el tudtad-e engedni.

Nekem mind a kettőnél fél év telt a szakítás óta. Az egyiket nem köszöntöttem fel, nem is gondoltam rá.

A másikat felköszöntöttem. Újra beszélgetni kezdtünk és összejöttünk egy hónapra. De semmit sem változott a helyzet. Megint vége lett.

24N

2014. aug. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ő engem felköszöntött, és nem akarok bunkó lenni. Bár, ő az volt velem, de már több, mint fél éve vége. És ha rajtam múlik, biztos, hogy nem jövök vele újra össze. De nem is akarom adni alá a lovat, hogy félreértse a köszöntést. Meg tudom, hogy örülne neki, ismerem az észjárását. Nem tudom, mit csináljak. :D Tudom, hülyeség az egész, de mit tennétek?
2014. aug. 10. 11:52
 4/7 anonim ***** válasza:
semmit, nem foglalkoznék vele lezárt dolog elmúlt jó volt szép volt..Szerintem ne köszöntsd fel és ne is foglalkozz vele :)
2014. aug. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem köszöntöm fel, mert nem tartjuk a kapcsolatot egyikkel sem. Így a jobb mindenkinek, hogy senki sem tud semmit senkiről.

22

2014. aug. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én gondolkodtam rajta. Van egy előző exem, akivel mai napig baráti a viszony, azzal a sráccal felköszöntjük egymást. de a legutóbbi fiú...még csak 8 hónapja szakított velem, szóval nem vagyok még túl rajta, most volt aug. elején a szülinapja.


Gondolkodtam, hogy írjak neki, de mindenhol le van tiltva, most akkor írjak, ő örüljön h futok utána, aztán meg landoljon a kukában a válasza, mert le van tiltva?


Rájöttem, hogy hülyeség:D


27N

2014. aug. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Köszöntgesse a hülye exeket a halál f@asza. :)
2014. aug. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!