Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti fel szoktátok köszönteni a...

Ti fel szoktátok köszönteni a legjobb barátodat/barátnődet a névnapján?

Figyelt kérdés

Pl. én a legjobb barátnőmet eddig mindig felköszöntöttem a névnapján, ha még csak telefonon is, de Ő engem még 1x sem.

A másik észrevételem, ha én tudom, hogy vizsgázott akkor rögtön felhívom este vagy dobok neki egy sms-t hogy sikerült, míg mikor Ő tudja hogy én vizsgázom és rettenetesen izgulok miatta még egy sms-t sem ír, hogy sikerült.

Csak én vagyok olyan, hogy próbálok odafigyelni a másikra, de Ő nem?


2014. márc. 12. 18:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Tudom ezek csak olyan aprócska dolgok, csak úgy jólesik az embernek.:)
2014. márc. 12. 18:07
 2/4 anonim ***** válasza:
Szomorú hogy a ti barátságotok ilyen egyoldalú. Az én legjobb barátnőmmel együtt vagyunk örömben-bánatban, mindig érdeklődünk egymás dolgai után is. Őtőle érkezik az első sms/e-mail a jelesebb ünnepeken, még akkor is ha pár nappal előtte személyesen is felköszönt az ajándékkal a kezében. És ez oda vissza megy :)
2014. márc. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Nem szeretnék elégedetlennek tűnni vagy ilyesmi.:) Amúgy szülinapomon mindig felköszönt, csak a névnapomon soha. Pedig biztos feltűnt neki, hogy én mindig felköszöntöm, szóval ezért olyan fura nekem.

Nem várnék el tőle semmit, csak úgy jól esne, mert elvileg Ő a legjobb barátnőm.

2014. márc. 12. 18:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Szomorù,hogy ilyen,nekem is rosszul esne...

Az én barátnőmnek mindig az eszében járok.

2014. márc. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!