Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyerekkorom óta oda vagyok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekkorom óta oda vagyok az unokatesómért! Tényleg mindent megpróbáltam de egyszerűen képtelen vagyok elfelejteni! Lelkileg nagyon megvisel, napok óta képtelen vagyok bármit is csinálni, nem tudok enni, gyomoridegem van stb. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Csak normális válaszokat/tanácsokat várok!

19/F


2014. aug. 10. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Verd ki a fejedből minél hamarabb!Keress egy hozzád való nőt és már el is felejted!
2014. aug. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Dugd meg!:)
2014. aug. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Megértelek.Van ilyen.

De az a legjobb ha keresel magadnak egy másik csajt.Majd elfelejted.:)

És amúgy ő ezt tudja?

Mit reagál rá?

Hány éves?

Ő nem érez így?

2014. aug. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy rokonom aki iránt vonzódok, néha szerelmet is szoktam érezni iránta, de ilyen durván azért nem. És ez remélem így is fog maradni, nem fogok jobban érdeklődni iránta. Sőt, az lenne a legjobb, ha el is múlna a dolog. :)

Mondjuk attól függetlenül ki szeretnék próbálni vele egy menetet. :) Vonzó, gyönyörű lány. :)

2014. aug. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Próbálkozz be nála, tiltani nem tiltja semmi.
2014. aug. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az érzelmek szempontjából most nem releváns, hogy ő az unokatesód. Van egy csaj, aki bejön, és aki nem viszonozza az érzéseidet.

Hidd el, ha találsz egy olyan lányt, aki tényleg magával ragad, egyből elfelejted ezt a reménytelen rajongást. :-)

2014. aug. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt kinek írtad?
2014. aug. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
tedd, amit jónak látsz! :)
2014. aug. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Megértem a helyzeted,hasonló cipőben járok ,csak nálam,nálunk, bonyolultabb téma. Deritsd ki h hányad unoka tesód, h kb milyen szinten van közötök egymáshoz. Ha a másodunkoatesód vagy távolabbi,akkor be próbálkozhatsz nála,ha neki is hasonlo érzései vannak,vagy bejössz neki, mert törvény szerint a másodunoka tesók már házasodhatnak,és szinte semmi esélye a vérfertőzésnek,/ fogyat... gyereknek.
2015. ápr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na mi lett veletek? :D
2021. ápr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!