Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeljem ezt a dolgot?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem ezt a dolgot? Mit tegyek hogy ne legyen mindig gyomoridegem? Hogy oldottatok meg? Tudtok tanacsot adni? A tobbi lent!

Figyelt kérdés

Kiderult h a parom exe terhes. A kapcsolatunk elejen derult ki. Szamomra nagyon nehez ezt a dolgot kezelni, megemeszteni. Igazabol nem is a gyerekkel vn a gond de attol egy kicsit faj h ezt nm en adhattam meg elsonek a paromnak. Mindketten hibasak. A parom is tudja.

Az bant h az eletunkbe mindig ott lesz az exe.

Szeretem a parom hamarosan osszekoltozunk massal nm is tudom eljepzelni az eletem. Szakitani nm fogok vele nm bantam meg h ilyen dontest hoztam. Paromnak mondtam h a gyereket elhozhatja persze ha az exevel megtud egyezni.

Ha meghallom paromtol h hivta meg h mit akar gyomoridegem lesz es elegem vn ebbol. Ertem en h a gyerek miatt hivja de akkor is :(

Nem konnyu nekem :( paromnak sem konnyu de ezt mar nm lehet vissza forditani.

Olyanok is irjanak akik ilyen helyzetbe voltak!


2014. febr. 7. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:

nincs mit tenni.

ha szereted akkor el kell fogadni, hogy néha összefuttok majd az exével anyucival..és a gyerek néha nálatok is lesz.


De történt már olyan szar pocsék dolog is a történelemben h újra összejött ebből kifolyólag a pár.

2014. febr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor kell megtanulnod kezelni ezt a dolgot,ha tényleg akarod az egészet.Ha több fájdalmat,szenvedést élsz át,mint kéne,akkor nem biztos,hogy ez egy jól működő kapcsolat lesz hosszútávon.
2014. febr. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Parom nm megy vissza hozza. Ketszer dobta eleg durvan. Megmondta attol h ott vn /lesz a gyerek nm megy vissza.

Kiabrandult belole. Megutalta.

2014. febr. 7. 19:39
 4/4 A kérdező kommentje:
Igyekszek nm kiborulni es nm igazan mutatom kin a paromnak epp eleg problemaja van. De mi mindig megbeszelunk mindent. Nm vitazunk emiatt. Megbeszeltuk h vmi nyomja a lelkunket leulunk es atbeszeljuk es ez most is igy volt tegnap elott.
2014. febr. 7. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!