Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt egy jó páran, hogy ha valakinek huszonévesen nem volt kapcsolata, azt tanítani kell és azon a szinten van, mint egy tini?

Figyelt kérdés
Sosem értettem meg ezt az általánosítást és valszeg sose fogom megérteni. Nagyon sok helyen hallom, hogy tanítani kell az ilyen embereket, de könyörgöm két embernek a kapcsolat elején össze kell csiszolódniuk és az is úgymond tanulással jár, mert egy másik kapcsolatban más személyiségű emberrel van együtt és más az amit szeret. Ugyanez a helyzet egy olyannal akinek senkije se volt még, neki is össze kell csiszolódnia a másikkal. A másik elég sok különbség van egy 15 éves és egy 25 éves személy agyi szintje, gondolkodása között. Nem tudom, hogy mi ez a tévhit, hogy nulláról kell kezdenie mindent.
2014. aug. 10. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
lehet, hogy béna a szexben, mert ha nem volt kapcsolata nem volt kivel "gyakoroljon" :)
2014. aug. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 KnightBalazs ***** válasza:
0%
Olyan sok különbség nincs. Az eggyik letisztultabbnak mondható de ismerek 25 éves gamert és 15 éves felnőtt gondolkodású zsenit.
2014. aug. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez a másik mi van, ha béna? Azt is meglehet tanulni, csak akarni kell!
2014. aug. 10. 22:50
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

A mai világ eléggé furcsán, logikátlanul gondolkozik. Elhintettek valami trendi dolgot, hogy kapcsolata kell, hogy legyen minden embernek legalább 15 éves korára. Ezért szegény 16-17 évesek is teszik fel itt a kérdéseiket, hogy ciki-e, ha még nem volt kapcsolatom.

Mondom, a mai világ a feje tetejére állt. Nem látnak a dolgok mélyére. Valaki kitalálta, hogy juj milyen dolog már, hogy valakinek huszonsok éves koráig nem volt kapcsolata, és papagáj módjára azt szajkózza mindenki, aki nem gondolkodik. De érdemes gondolkozni, belegondolni abba, ki is lehet az az ember huszonsok évesen, talán vannak nagyon értékes tulajdonságai is, amik jobban jönnek egy kapcsolatban, és többet érhet vele majd egy komoly kapcsolatban, mint azok, akik már kipróbáltak dolgokat.

A kérdező legalább gondolkozik, elgondolkozik ezeken a dolgokon, mielőtt papagáj módjára mondaná tovább a trendit, respect!

2014. aug. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Ez van ha a mai rothadt társadalmat nézed,nem a saját érdekeidet.Szerintem ne foglalkozz az ilyennel,undorító,rossz téma.Az általánosítás meg hab a tortán.
2014. aug. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem ezen nem is kell gondolkozni. Logikus, hogy egy felnőttnek komolyabb a gondolkodása, mint egy tininek. Attól, hogy nem volt kapcsolata még nem ragad le azon a szinten. Ilyenkor nem értem ezt az összefüggést.
2014. aug. 10. 22:54
 7/7 anonim ***** válasza:

" Logikus, hogy egy felnőttnek komolyabb a gondolkodása, mint egy tininek."

Ezt vitatnám mert egyre több felnőtt embernél veszem észre hogy egy tini szintjén van.Itt nem azt mondom hogy a tinik okosabbak meg a felnőttek sz@rok,hanem hogy sok felnőtt egyre hüly ébb.

2014. aug. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!