Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis mit csináljak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit csináljak, ha huszonévesen úgy nézek ki, mint egy rossz tini kisfiú?

Figyelt kérdés
Sokan irigyelnek, mert fiatalabbnak nézek ki a koromnál, de én inkább átokként élem ezt meg. Köztudott, hogy a tini csajok vonzódnak a 20-30-as férfiakhoz, viszont én hozzám 15 év feletti lány csak nagy ritkán tud vonzódni, ugyanis túlságosan is olyan vagyok, mint egy kisfiú, emiatt többnyire 13-15 éves kislányoknak jövök csak be. Buliban is egy-kétszer 13-14 éves csajok tapadtak csak rám és sajnos még a 16-18 éves érettebbek csajok is kisfiúnak néznek már, nem beszélve a huszonéves nőkről, akiknek én csak egy aranyos kisfiú vagyok a testem és arcom miatt, amin nem is lehet változtatni, ráadásul még alacsony is vayok, ami szintén fiatalít, aranyosság tesz és nem férfivá. Nekem nem lenne bajom a 13-15 éves lányokkal, de a korom miatt ez elég problémás, mert mindenki a gonosz pedofilt látja bennem ,így inkább kerülöm a fiatal lányokat is, de az idősebbek meg folyton csak elutasítanak, úgy látszik hiába kedvelnek jellemre, nem tud egy lány sem vonzódni egy kisfiús külsejű, felnőtt fiúhoz. Mindenhol az megy, hogy egy lánynak férfias nagy tömegű, magas, férfias arcvonású férfi kell, de mi van akkor, ha valaki felnőttként inkább néz ki kisfiúank, szép szemekkel, babapofival, lányok szerint legalábbis.
2013. jan. 26. 02:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Küldj magadról képet. Kiváncsiságból:)
2013. jan. 26. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az arcon nem hiszem, hogy sokat változtathatsz... Testben meg, eddz vagy valami... :)
2013. jan. 26. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Keresd meg ezt a 30-ast és döntsétek el egy párbajban kinek van igaza.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__38..

2013. jan. 26. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Kicsit unalmas már ugyanis, hogy egy rakat 30-as férfi, akire szerinted állítólag buknak a magadfajtákra panaszkodik itt. Te meg rájuk.

Most akkor kire buknak a nők? Az UFOK-ra? :D

2013. jan. 26. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

"Mindenhol az megy, hogy egy lánynak férfias nagy tömegű, magas, férfias arcvonású férfi kell,"


Ezt is megtaláltam:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__38..


Magy tömegű? Én is inkább látom őket olyanokkal, mint akikre ez az izompacsirta panaszkodik.

2013. jan. 26. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szóval te valamit nagyon elcsesztél, attól tartok. Kapásból egy tucat nem 20, de közel 30 éves nőt tudnék sorolni, akinek az ágyába a hozzád hasonlóak "bearanyoskodják" magukat. De még nem ritkán a lakásukba is.
2013. jan. 26. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
ÖRÜLJ! Szinte minden csajnak az ilyen kell most akit ismerek. Nem lehet, hogy te még azoknál is alacsonyabb (soványabb vagy)! Többségük talán még 60 kiló sincs és 170-nál inkább kevesebb mint több. Lőj be magadnak ilyen emós vagy hasonló frizurát, azoknak mindig van jó nőjük. Sose értettem, amikor 250 jó csaj lelájkolja őket meg majd rájuk mászik.
2013. jan. 26. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Legyen borostád és akkor idősebbnek tűnsz.:D
2013. jan. 26. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Egy borostás kisfiúra viszont nem fognak bukni. Ezt előre közlöm. Nem tudom minden nő ízlését. De kisfiús archoz borosta- gáz. Vagy az alacsony ha kigyúrja magát- az is gáz.
2013. jan. 26. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
6-os: Az ágyuk a lakásukon kívül van? :P
2013. jan. 26. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!