Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy derítsem ki, hogy ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy derítsem ki, hogy ki a titkos hódolóm? Rákérdezzek? Kezdek félni.

Figyelt kérdés

Röviden annyi, hogy még a nyári szünet előtt a suliban a padomnál volt egy doboz macaron (a kedvencem édességem) és a kedvenc kávém, a pohárra rá volt írva, hogy "szép nyarat". Azt hittem, csak a barátnőim szórakoznak, de nem.

Kaptam még ilyen üzeneteket, ajándékokat és néhány nagyon személyes volt, olyan, amit alig tud pár ember rólam.

És van egy tippem, hogy ki lehet a 'hódolóm', de az elég nevetséges tipp... Viszont csak ő jöhet szóba, de számomra szinte lehetetlen, hogy egy olyan magabiztos és népszerű srác, mint ő, ilyen hülyeségekkel foglalkozzon, amikor bármilyen lányt megkaphatna már akkor, ha rá mosolyog.


2014. aug. 10. 23:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kérdezz rá finoman ;)
2014. aug. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hívom Poirot, várj.


Na és hány éves a kapitány?

2014. aug. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 KnightBalazs ***** válasza:
Az emberek azt látják amit látni akarnak. Te azt akarod látni hogy ezt egy népszerű pasitól kaptad valójában meg lehet egy visszahuzodó béna gyerektől de őt már nem veszed észre...
2014. aug. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Erre hogy lehet finoman rákérdezni? :D

"Szia, bocsi, de nem te hagysz üzeneteket és ajándékokat nekem?" Vagy hogy?

2014. aug. 10. 23:14
 5/11 anonim válasza:

Nekem ez jött be:

Leülsz vele beszélgetni csak ugy haverosan...megkerdezek miujsag stb. Visszakerdez es elkezded mondani hogy kepzelje el de valaki ilyen oyan ajandekokat kuldozget meg mittudomen. Aztan vagy bevallja vagy nem ha nem akkor ugyis rajossz mert zaarban lesz es egyebb lathato jelek:)

2014. aug. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nyári szünet előtt az már 2hónapja volt :D Mégcsak most jut eszedbe rákérdezni?


Amúgy elég kis lúzer gyerek lehet, ha 8 hét alatt nem tett konkrét lépést feléd.

2014. aug. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én annyit írnék neki üzenetben, hogy : köszi szépen a macaront és a kávét!
2014. aug. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Azért most jutott eszembe, mert tegnap volt a születésnapom és egy nyakláncot kaptam Tőle. Olyat, amivel 1 hete szemezek, de nem akartam megvenni, mert baromi drága volt és nem akartam magamnak olyan nyakláncot venni, amit leginkább a fiúk vesznek a barátnőiknek.

Amióta nyár van, rendszeresek az ilyen dolgok...


Nem azért gondolom ezt, mert azt akarom, hogy Ő legyen az. De minden jel azt mutatja, hogy Ő az.

2014. aug. 10. 23:24
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor írj rá, semmi körítés és köszönd meg neki így ahogy van. Majd megkérdezi hogy honnan jöttél rá, hogy ő az, és egyenes út... ahova akarjátok.

Ha nem ő az, akkor meg egy ember kilőve...

De ha nincs más, akkor úgyis ő lesz ;)

2014. aug. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szóval az illetőnek elmondtad, hogy "jajj de jó ez a nyaklánc,ez kell stb" és megvette.

Írj neki egy üzit, hogy köszönöm a nyakláncot.Ha visszaír, hogy szívesen,akkor ő az :D

2014. aug. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!