Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondta, hogy bizonytalan....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta, hogy bizonytalan. Azóta változtak a dolgok, de nem mondta, hogy már biztos a dologban. Rákérdezzek?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy sráccal pár hete. Eleinte elég bizonytalan voltam, nem tudtam biztosra, hogy akarom-e ezt a kapcsolatot és ezt el is mondtam neki. Azóta helyre tettem az érzéseimet és biztos vagyok benne, hogy Őt akarom. Most viszont ő bizonytalanodott el. Pár napja elég furcsán viselkedett, nem keresett. Megkérdeztem, h mi a baja, és kiderült, hogy kicsit elbizonytalanodott, de ő sem érti, miért, mert érzi, hogy szerelmes, csak talán megijedt és most időre van szüksége. Azóta 2 nap telt el, de már olyan, mint azelőtt, tehát velem akar lenni, keresi a társaságomat, folyton írogat, hív, hiányol, stbstb, szóval lelkes. De nem hozta fel a "bizonytalan" témát...nem mondta hogy átgondolta és arra jutott, hogy minden oké. Semmi ilyesmi... Kérdezzek rá? Vagy várjak, hagyjam rá, hátha még időre van szüksége?
2014. ápr. 24. 12:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát, ne sza.d le, de azért még ne is kérdezz rá. Magamból indultam ki, én is "utasítottam" lassabbra a dolgokat ilyen módon, hogy nem tudok egy tapsra érzelmeket táplálni, hagyjon időt, majd azon voltam, hogy lelkesen kedvében járjak, de nem örültem volna, hogy a párkapcsolatot annyira erőltetni akarta volna. Fogd fel ismerkedési fázisnak és kész.
2014. ápr. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!