Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már csak 3 napom van és semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már csak 3 napom van és semmi ötletem, mit adjak ajándékba?

Figyelt kérdés
Sziasztok , kezdek kétségbe esni mert semmi ötletem hogy mit adjak ajándékba a barátomnak (4 hónapja vagyunk együtt) kézilabdázik , szeret biciklizni és van hogy focizik , először sebesség mérőt szerettem volna a bicikliére de azt már megkapta mástól , mozizás nem jó mert nem rég voltunk , van valami ötletetek hogy mit adjak neki ajándékba ? most lesz 19 éves , Köszönöm ! :)

2014. aug. 11. 12:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha van ra kereted, akkor - mivel feltetelezem, hogy szereti a focit - egy könyvet a kedvenc csapatarol, vagy egy jo futbalistarol (Messi, C. Ronaldo, stb..)
2014. aug. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy ő nem ez a foci rajongó , foci őrült hanem csak szeret szabad idejében focizni , nincsenek kimondott kedvencei
2014. aug. 11. 12:36
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szerezz valami dögös szexi fehérneműt és ajándékozd meg egy felejthetetlen szülinapi szexszel! Esetleg ha van valami amit tudod, hogy imád az ágyban, teljesítsd a vágyát...még akkor is ha különben nem lennél benne (pl. anális együttlét, esetleg hagyd, hogy a szádban élvezzen el miközben orálisan kényezteted.)
2014. aug. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezzel a szülinapi szexszel az a jó, hogy a pasik imádják, akárhányszor el tudod sütni és nagy sikere van mindig.
2014. aug. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
:D második válaszoló: ezt az ötletet ha nem gond kizárom :)
2014. aug. 11. 12:38
 6/10 anonim ***** válasza:
:D Nekem nem gond.
2014. aug. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
valami ötleteset szeretnék neki de nem jut semmi ilyen eszembe , névnapjára készítettem neki festett kerámiás bögrét amit én csináltam úgy vettem észre az tetszett is neki :D de szülinapjára mit ? Fiúk , ti minek örülnétek ? :) jó tudom mindenki másnak de érdekel a válaszotok :)
2014. aug. 11. 12:45
 8/10 anonim ***** válasza:
Hidd el, minden pasi ugyanolyan. Annak örülne a legjobban, amit a második válaszoló írt a felejthettetlen szexről. Festett kerámiabögre egy 19 éves pasinak?! Na ne nevettess már! :-D Oké, nyilván örült neki, de ilyen idősen egy szexi fehérnemű meg egy felejthetetlen éjszaka 100x többet ér. Tapasztalatból írom ezeket, bár nem megyek bene a részletekbe. De higyj nekem, minden pasinak ez a leghőbb vágya, csak a tiéd nem kente még az orrod alá. :-D
2014. aug. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lemaradt hogy 18L, utolsó voltam. :-)
2014. aug. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
4 hónapja vagyunk együtt és még nem történt meg szvl ezért sem szeretném :) a barátom tudta értékelni amit készítettem neki és számomra ez a fontos :)
2014. aug. 14. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!