Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem merem áthívni a barátom, mert csúnya a házunk?

Figyelt kérdés
a festés régi, repedezett, a fal penészes, a bútorok csúnyák, a járólap régi, a ház körül sok a szemét, nagy a gaz, az ajtók-ablakok kopottak

2014. aug. 11. 16:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Takaríts ki, fesd át. Vagy ne hívd át. mást nem tehetsz.
2014. aug. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tesvirem vidd vissza a rezet azt ujicsátok fel
2014. aug. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
tankcsapda Ez az a ház című számot berakod.ÉS tátogva bevezeted rá.
2014. aug. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a barátod szeret, nem fogja érdekelni, hogy hol laksz, valószínûleg az a legjobb, ami tõletek tellhetett. Szerintem beszéld meg vele a helyzetet, és nyugodtan hívd át. Nekem ez megtisztelltetés lenne, hogy nem szégyenled elõttem a múltadat, és megbízol bennem annyira, hogy meghívsz oda.

De lehet a barátod egy bunkó, na akkor ne hívd meg.

2014. aug. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"a ház körül sok a szemét, nagy a gaz,"


Ez ellen még te is tehetsz.. El hordod a szemetet, gazolsz..

A többit a szülőkre kell bízni hogy ha van rá keret akkor kifizessék és megcsinálják.. Mást nem tudsz tenni.. Dee emiatt ne szégyenkezz..!! Nem tehetsz róla hogy ilyen a ház.. Szóval biztos elfogja fogadni..

2014. aug. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

utolsó: ne olyan rendes szemétnek gondold, hanem mindenféle régről megmaradt tárgynak, régi bicikli, bútorok, ezekkel én nem tudok mit csinálni

2014. aug. 11. 16:49
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A Te szobád legyen rendes, tiszta, és barátságos, a többi ne érdekeljen, egy ilyen helyzetben... :)

Reméljük érted megy a fiú nem azért,hogy ítélkezzen. mert ha nem tetszik neki, és le rí róla nem a Te embered...

Minden rosszban van valami jó, fogd fel tesztnek, ha minden oké lesz, átment a ház-tűz nézőn.. :))

2014. aug. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A te szobád legyen rendben, a többi nem a te dolgod, szerintem ezt a barátod is tudja.
2014. aug. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha a házban rend van, nem fogja zavarni szerintem, hiszen arról te nem tehetsz.


Sőt egyes csávókat a rendetlenség sem zavar, lásd húgom csávói, akik úgy mennek fel hozzá, hogy a szobájában a padló nem látszik ki a szétdobált szennyes ruháktól + itt-ott bent maradt félig megevett kajás tányérok, poharak, szemét... Szóval nyugi... De azért magadnál inkább rakj rendet.

2014. aug. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

nálam mindig rend van :D

2014. aug. 11. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!