Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl csúnya a legjobb barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl csúnya a legjobb barátom, de lehet, hogy mégis beleszerettem?!

Figyelt kérdés
Nincs még egy ilyen férfi akire ennyire felnéznék és jól érezném magam vele. Eddig is jellemző volt rám, hogy olyan férfiakkal voltam, akik mások szerint nem voltak túl vonzóak... de ebből a szempontból Ő még szélsőségesebb eset. Mindenki tudja, hogy jó barátok vagyunk - és egyébként a barátaim miatt nem is aggódok hiszen közös a baráti társaságunk, a szüleimnek viszont kész rémálom lenne bemutatni, mint páromat :( Sajnos ők nagyon a külsőségekre mennek és nem nagyon fogják fel, hogy mik az igazi értékek... Így viszont még nem merek vele elkezdeni egy kapcsolatot, amíg nem vagyok benne biztos, hogy 100%-osan fel tudom vállalni, és nem érezném kínosnak bemutatni a családomnak. Amíg ezt nem vagyok képes megtenni, addig nem okozhatok neki ilyen fájdalmat. Ti mit tennétek a helyemben? (Bocs ha hosszú lett)

2013. aug. 15. 14:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Küldj róla képet.Nem lehet olyan vészes.
2013. aug. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
nem kéne a többi emberrel foglalkozni.
2013. aug. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szard már le hogy mások mit gondolnak! Van egy férfi, akivel jól érzed magad, szereted a társaságát, egyéniségét és gondolom még érez is irántad! Vágj bele! Más nem számít!
2013. aug. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
hát ha tényleg érzel iránta valakit akkor szard le mit gondolnak a lényeg az hogy te jól érezd magad vele és neked tetszen
2013. aug. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Elnézésed kérem a vulgaritásért, de konkrétan sz.rnék az emberek véleményére, ez esetben még a szülőkére is. Ha szereted akkor ne érdekeljen semmi!
2013. aug. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Velem is előfordult pont ugyan ez, mondjuk nálam a barátok szólogattak be miatta, de ezt előre tudtam. Megfogott benne valami, nem nagyon érdekelt, mit mond más. Mondjuk csúnya vége lett mert rá kellett jönnöm, hogy egyáltalán nem olyan, mint amilyennek mutatta magát, anyuci elkényeztetett kis hülyegyereke volt, aki a kisujját nem képes megmozdítani a másikért, persze elvárásai azért voltak. De legalább megpróbáltam, sokkal jobban bántam volna, ha meg sem próbálom, mert a barátnőim azt mondják, hogy csúnya. Igazából meg sem fordult a fejemben, hogy azért ne jönnék össze vele, mert másoknak nem tetszik. Másoknak akarsz megfelelni vagy magadnak?
2013. aug. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Azt kívánom,hogy rólad is hasonlóan vélekedjenek majd a közeljövőben.. Téged se akarjanak felvállalni a külsőd miatt.. elég undorítónak tartom ezt a kérdést..:) Biztos anyudéknak makulátlan tökéletes vonalaik vannak ..

A lényeg,hogy Te szépnek lásd.. nem az,hogy ki mit gondol...

2013. aug. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Amúgy én sem foglalkoznék a külsővel, de tényleg... nagyon vészes :$ Ez most nem a tipikus tininyávogás, hogy "a barátnőm szerint csúnya a barátom". Már a 30-hoz közelítek és így is több év kellett, hogy szokjam az arcát :) És igen, azért jutottam idáig, mert nyilván már sokkal "szebbnek" látom, mint 3 éve. Komolyan már néha azt kívántam, hogy én is legyek ronda, akkor milyen boldogok lennénk :D Na de komolyan... a legjobb barátomról van szó. Egyszer elmúlik a szerelem is és akkor ott marad egy férfi egy nem túl kellemes külsővel és mi sem lehetünk mindig felhőtlen viszonyban, főleg egy kapcsolatban! Gondolkozzatok reálisan! Kitehetném a kapcsolatunkat annak a veszélynek, hogy még akár esetleg egyszer jön egy vonzó férfi és mindent hátrahagyok? (Nyilván most több évre előrevetítve gondolkozok... tudom, túl -.-)
2013. aug. 15. 15:11
 9/18 anonim ***** válasza:
itt olvastam nem régen:magas fa,rövid kötél.
2013. aug. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es. Igen, vártam az ehhez hasonló kommenteket. Bár amíg Te maximum "sajnálod" az ilyen embereket vagy nem veszel tudomást róluk, addig én bele is szeretek. Nem, anyáméknak nincsenek tökéletes vonalaik, meg fejben is vannak problémáik, bár szerintük nekem, mert kicsit máshogy élem az életem, mint ahogy Ők azt elvárnák... Érdekes, mert eddig pont lesz@rtam a véleményüket, bár lehet mégiscsak befolyásolnak...
2013. aug. 15. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!