Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy ha 23 éves koromig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ha 23 éves koromig nem lett egy komolyabb kapcsolatom, akkor már nem is lesz soha? Vénlány maradok?

Figyelt kérdés
2014. aug. 11. 18:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
Miért, úgy érzed hogy a következő 30 évben semmi nem fog történni?
2014. aug. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha egy lyukban ülsz és nem mozdulsz ki soha akkor igen. Ha eljárkálsz otthonról munkán kívül is akkor miért ne találnál valakit? Még ha nem is pikk-pakk, de majd lesz vmi.
2014. aug. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem feltétlenül. Persze nem mindegy, hogy miért nem volt eddig kapcsolatod. Lehet, hogy változnod kéne, lehet, hogy csak nem jó helyen kerestél.
2014. aug. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Én nem tudhatom,de tudom milyen érzés sajnos,mivel ugyanez a helyzet van velem is,csak én srác vagyok és nem volt még komolyabb kapcsolatom.De már belefáradtam ebbe az egészbe,és úgy érzem a sok év ami eltelt és amennyi időt és energiát fektettem bele,teljesen felesleges volt,hiszen eredménye nem lett.Ez most már több mint 8 év,próbálkozások sokasága,és egytől egyig visszautasítás...

23/F

2014. aug. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De nem egy nagyvárosban lakom, ha nem csak egy kis faluban.
2014. aug. 11. 18:40
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Ó egyelek meg, külsődet ha leírod rögtön kiderül mi a helyzet :D Meg persze ezer jelentkező akad itt is.
2014. aug. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Bármikor lehet, akár holnap is


Mint az 5ös lottó, bármikor bejöhet

2014. aug. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem te vagy az a lány, akinek már volt kapcsolata egy-két hónapos, de még soha nem szexelt? Miért írtad ki még egyszer a kérdést?


Hol laksz?

2014. aug. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező én is ugyanebben a cipőben járok. De ne add fel a reményt! Vannak olyanok akik nem szeretnek diszkóba meg hasonló helyekre járni.

23/F

2014. aug. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
29%

Nem feltétlenül... Én is 24 évesen jöttem össze a férjemmel...Előtte nem volt komolynak mondható kapcsolatom és szerelmes sem voltam.


Ha ismerkedsz, nem adod fel, akkor fogsz találni magadnak párt. Csak idő kérdése.

2014. aug. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!