Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nagyon szeretek egy fiút? De csalodtam benne

Figyelt kérdés
fiú(19) én (15) mindennap beszélünk, néha találkozunk is, de van barátnője akit igazából nem is szeret, az egyik este közelebb kerültünk egymáshoz, és ezt elmondta a barátnőjének de mindent rám fogott hogy én csókoltam meg pedig ez forditva volt? De nagyon hiányzik. nem birom elfelejteni.
2014. aug. 11. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert egy sz.ar házi és csak ideig óráig foglalkozott veled? Csak játszott, fölös egy ilyenre időt pazarolni de lehet hogy rosszul gondolom...
2014. aug. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15 évesen tanulj meg gondolkodni,ne egy ilyen hiányozzon.
2014. aug. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi ez a kupi.. VÁÁ

El kell felejtened, megcsalja a barátnőjét veled aztán rád veri a balhét a csajnál mi ez?

Sajna ez totál nulla...

Ha akar Tőled valamit szakít a csajjal és Veled van, nem rinyál megbocsájtásért egy olyan nőnél akit elvileg nem is szeret...

Hagyd a csudába..

2014. aug. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért mondta el a barátnőjének? Ő rákérdezett, mert megtudott vkitől vmit?

Amúgy kissé gerinctelennek tűnik ez alapján… Szerintem gondolj erre. Nem hiszem, hogy olyan srác lenne ez, aki megérdemli a szeretetedet!

2014. aug. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!