Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem iszok, nem járok el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem iszok, nem járok el bulizni, nem drogozok, szeretek olvasni, nem káromkodok, nem vagyok bunkó, mégsincs pasim. általában csak a bunkók próbálkoznak be. Ilyenkor mi a helyzet? 20l

Figyelt kérdés

2014. aug. 8. 23:24
1 2
 1/12 laptopdj ***** válasza:
Talan az h nemjarsz el bulizgatni
2014. aug. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Sulek Péter ***** válasza:
Hali talán rossz helyen próbálkozol :) nyugi megtalálod a párodat :) én szurkolok neked de néha eljárhatnál szórakozni hidd el nem csak hülyék vannak ott :)
2014. aug. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Számomra a buli nem a szórakozóhelyeket jelenti,én más helyzeteket jobban érzek bulinak! Baráti sütögetések,és hasonlók! 24 éves pasi vagyok,és én sem találok nomrális párt! Disco-bol már rég kinőttem,és a sok páva sem hiányzik!
2014. aug. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy lehet, hogy az átlagosabb, csendesebb srácokat még csak véletlenül se veszed észre (esetleg ha próbálkoznak, kapásból kiszórod őket)? Azt azért nem hiszem, hogy csak bunkókkal futnál össze.
2014. aug. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
En se jarok el, erzem, hogy szuksegem lenne valakire, de nem igazan szeretnek elmenni... kis tini pics*ak meg "swegdzsolo" p*csok kozt jol erezni magam... Sirnek szegyenembe... En imadok konditerembe jarni, lassan az a masodik otthonom, keress te is valami elfoglaltsagot ami kozben tudsz ismerkedni :) de nehogy elmenj a konyvtarba pasizni !!! :)
2014. aug. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az egyik kevésbé bunkó bunkóval próbálkozz, vagy vedd észre azokat, akikre "csak barátként" tudsz gondolni, mert túl visszafogottak.
2014. aug. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyetemre járok, törekszem az önállóságra (dolgozom), őszinte, becsületes, kedves vagyok másokkal. Megbíznak bennem az emberek egyhamar. Van egy kis humorom, optimista vagyok, szeretem magam művelni. Szeretek szórakozni, járok buliba, igaz dohányzom és alkalmanként alkoholt is iszom (nem részegségig). Az emberek többsége szépnek tart, a külsőmet illetően van bennem különlegesség is, alacsony vagyok, de csinosnak mondható. 21 éves vagyok és nincs pasim. Ez van. Majd lesz! :)
2014. aug. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Megismerhetlek kérdező? 22F
2014. aug. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyszerű, ahogy valaki már írta előttem, vedd észre az önbizalomhiányos fiúkat, nyiss feléjük. Ők jórészt egyáltalán nem bunkók, sőt, mindent megadnának, ha egy nő csak tök semleges témákról beszélgetne velük, de esetleges gyerekkori traumák vagy a sok megaláztatás miatt már nem mernek próbálkozni.
2014. aug. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy túl nagyok az igényeid?

Legyen tökéletes külseje, legyen kedves, odaadó, őszinte, vicces, kezelje könnyen a konfliktusokat, vegyen ajándékokat.. stb

Ne a szőke herceget várd fehér lovon, mert nem fog eljönni. Olyan keress, aki úgy bánik veled mint egy hercegnővel.

2014. szept. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!