Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Főleg Fiúk véleménye érdekelne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg Fiúk véleménye érdekelne. Hogy érjem el hogy megnyíljon nekem?

Figyelt kérdés
Pár napja jöttem össze a barátommal, de még nem ölelt meg! Én vagyok a második barátnője, az elsőben hatalmasat csalódott szegény. Szóval nem ölelt még meg, a kezemet sem fogta meg. Nem ölel át amikor mellé ülök. Puszit arcra kaptam tőle de semmi több azt is én kezdeményeztem. Nekem ez annyira furcsa mert az előző barátom (habár neki Előttem vagy 10 csaja volt ) folyton puszilgatott, második nap megcsókolt. Nem nyílik meg nekem . Egyszerűen nem értem mert rengetegszer mondja hogy szeret. Miért van ez??? Fiúk ilyenkor azt várjátok hogy a lány lépjen ???
2014. aug. 12. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
korotok? szerintem a csalódás miatt nagyon megváltozott és még nincs teljesen túl rajta...te ölelgeted, puszilgatod, megfogod a kezét?
2014. aug. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én 15 ő 16. Tuti túl van rajta. 2éve szakítottak ! Fél évig pedig nekem udvarolt. Én azért nem teszem mert nemtudom mit vált ki belőle. Puszit azt bőven szokott kapni . Néha majd meg veszek annyira szeretném átölelni de Félek a reakciójától.
2014. aug. 12. 14:28
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor meg kell vele beszélned, de ha a barátnője vagy akkor szerintem jól esik neki az ölelés...ismered az 5 szeretet nyelvet? lehet el kellene olvasnotok a róla szóló könyvet mind2-töknek hasznos lenne :) és megbeszélni...az egész kapcsolatot nem csak a könyvet :)
2014. aug. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) jó hogy itt még ilyen srácok is vannak :D
2014. aug. 12. 14:45
 5/6 anonim ***** válasza:
majd írd le mit reagált az ölelésre :)
2014. aug. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben :)
2014. aug. 12. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!