Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy éreznétek magatokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy éreznétek magatokat, ha a párotokkal lennétek, és csak úgy a semmiből elő venné a telóját és elkezdene facebook-ozni?

Figyelt kérdés
( vagy egyéb közösségi oldalon kockulni) és írogatni mindenkivel, de amikor Te megnézel egy képet mindjárt elkezd hisztériázni? Velem ez megtörtént, és totál olyan érzés, mintha untatnám őt.. Ha szóvá teszem neki finoman,hogy figyelj engem ez zavar ha velem vagy akkor kockulsz. Akkor kb leüvölti a fejem..
2014. aug. 12. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Volt ilyen..

Barátnőmnél voltam, ő meg elkezdett beszélgetni a barátnőivel facebook-on..

A végén már azon gondolkoztam hogy vagy felgyújtom azt a k*r va telefont vagy inkább lelépek a pics ába ha barátnői fontosabbak..

2014. aug. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy a párod?=:O
2014. aug. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Változtass mindenképpen nőkategóriát, akikből válogatsz.
2014. aug. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Túlságosan szeretem őt, inkább felfújódok az érzéseimtől,minthogy elveszítsem őt
2014. aug. 12. 17:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire semmibe vesz es te ezt hagyod, meg is erdemled amit kapsz. En a helyedben fognam magam es otthagynam egy szo nelkul, majd otthonrol rakommentelnek a legutolso post-ra, hogy 'hello, eszrevetted hogy masfel oraja nem vagyok ott, te bunko?'
2014. aug. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!