Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt ilyen emberek?

Figyelt kérdés

vannnak itt/ismertek olyan párokat akik fiatalon jöttek össze és még mindig tart a kapcsolatuk vagy akár házasok, gyerekeik vannak.

milyen idősek voltak és most milyen idősek? gyerekek, stb.



2014. aug. 12. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Szomszed neni meg a bacsi.17 evesen jotyek osssze es 70 korul vannak
2014. aug. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, a nagyszüleimet, dédijeimet, akik még más Világban nőttek fel és nem elkényeztetett kölykök voltak, hanem a szülők őket megtanították a tiszteletre és a becsületre, na meg "hogyha már kifogtál magadnak egyet, akkor szeresd is tiszta szívből"... Na nem mintha a régi embereknél is nem lett volna elég "gigolo" :D Én 23 éves vagyok, egyetlen egy barátom volt eddig, a mai napig az van és ha ezt elmondom valakinek, reakció: "Csak őő egyedüül??? Tééényleg??? Ő volt az első??? Csak viccelsz..." :D Régebben más volt, most már az a menő, ha többet kipróbálsz, persze ennek is van jó és rossz oldala is... más Világ volt... :)
2014. aug. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nagyanyám egyik barátnője, és az ő férje. 17 éves koruk óta együtt vannak, most 74 évesek. van 3 vagy 4 gyerekük is, nem tudom pontosan.
2014. aug. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fater 19 évesen nősült. Még együtt vannak anyámmal. Én 25 vagyok.
2014. aug. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ugy latom a valaszok alapjan, hogy ez csak regen volt kivitelezheto.ma mar azert gyakran mennek szet az ilyen kapcsolatok mert a mai vilag ezt diktalja.mindenki ki akar probalni minden ujat.nem mondom hogy nem lehetetlen, vannak kivetelek
2014. aug. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!