Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan jutnak el emberek idáig?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jutnak el emberek idáig?

Figyelt kérdés

Miért van az,hogy olvasom itt a kérdéseket,és minden 2-3. kérdés az,hogy valaki ismerkedni?

Mitől lehet valaki ennyire elkeseredve,hogy már itt próbál meg magának valakit találni?



2014. aug. 6. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szexhiány és magány.
2014. aug. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolom, hogy ez lenne az elkeseredettség, hanem az, amikor naponta, ugyanazok a bugyuta, szánalmas, picsogó kérdések, mindig ugyanattól a felhasználótól jönnek.

Némelyik viccesnek hiszi magát, némelyik csak sajnáltatni akarja magát...

2014. aug. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én csak unalomból..
2014. aug. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igazán arról szól... Sokkal inkább, hogy a 14 éves kislányok még nem mernek kimenni a szobájukból, de gondolják már elég idősek és interneten próbálnak "szerencsét"...
2014. aug. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bár az ilyen "valaki dumcsizni?" kérdéseknek nem sok értelmük van szerintem sem, de ezt leszámítva mi a baj az "itt"-el? Itt is vannak jó fej emberek.
2014. aug. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 October15 ***** válasza:

4.: fordítva még igaz is lenne... talán. De hát az ő bajuk nem de?

Amúgy ez nem elkeseredettség csak hülyeség.. könyörögm olvass vissza 3 oldalt és egyből kiugrik a hátadból a gerinced és elhányja magát a gondolattól, hogy innen össze jöjjön valakivel :D. Oké-oké a visszajáró tagok közül van sok normális [meg sok nem annyira :D /íme az ábra/ de azért egy ismerkedős kérdés qrva necces.] Már csak azért is mert ha itt múlatod az időt és véletlenül a válaszaid alapján valakinek az érdekszférájába esel az úgyis rád ír.

2014. aug. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel semmi baj, addig amíg az ember nem nyomulós, végül is ez is egy internetes oldal, ahol ugyanolyan emberek vannak mint odakinn az utcán.....ismerkedni meg bárhol lehet, sose lehet tudni hogy kivel hoz össze a sors :)
2014. aug. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, miért ne lehetne itt is normális emberekre találni. Nekem pl már 10 felé közelít azoknak a száma, akikkel személyesen is találkoztam, és voltak közöttük igazán értékesek is.
2014. aug. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%

Én nem gondolom hogy elkeseredettséget tükröz, ha valaki akármilyen módon próbálkozik azzal, hogy párt találjon, és nem csak a sült galambra vár, hogy a szájába repüljön..... Ez is csak egy lehetőség a sok közül.


Miért fáj ez neked?


És nem, nem itt ismerkedem... már évek óta sehol, mert nem szorulok rá.

2014. aug. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!