Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szép vagyok?

Figyelt kérdés

Mostanában valamiért nagyon nem megy a randizás és a pasizás és bevallom kezd rosszul esni és kezd teljesen elmenni az önbizalmam ami eddig sem volt túl sok ha férfiakról volt szó. 21 éves vagyok egyébként és itt a kép rólam.


[link]


2014. aug. 13. 00:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Nekem tetszel, szép vagy! :)

25/F

2014. aug. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

01:04-es te vagy a sztereotípiák császára de tényleg. :)

Tehát akkor aki ilyen dekoratív = hülye szerinted.

Gratulálok eme megállapításodhoz.


Mondjuk rólam is alakultak már ki érdekes dolgok,izomagyú,s_ggfej,beképzelt,aztán amikor mondom szoftvermérnök vagyok,plusz tervezek akár PHD informatikából akkor néznek meg külföldi egyetemet is.


NE hallgass rá ez a srác egy frusztrált,akinek jó nő nem jutott még ki vagy kikosarazta és te voltál kéznél akinek be kell szóljon.

2014. aug. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Na, a második kép már jobb.
2014. aug. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

"Hát köszi, hogy két fotó elég hozzá, hogy eldöntsd, hogy ki milyen... irigyellek ezért a képességért komolyan."


Szövegértés elégtelen. Persze ezen nem lepődtem meg, ezt vártam. Írtam, hogy élőben, lehet, hogy más lenne a véleményem, de a képek ezt mutatják. Adott egy mellkidobós szétsminkelt csaj, hát bocs de én az ilyentől semmi értelmeset nem várok.


A dekoratív, pedig nálam egész mást jelent. Egy biztos, még véletlenül sem szétsminkelt kb. 30-nak kinéző 21 éves csajt, bár egyeseknek már két nagy emlő elég a boldogsághoz, hát bocs nekem ennél több kell.

2014. aug. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Én nőként azt mondom szép vagy:) De túl sok festéket kensz magadra...így nem az igazi...:( bocsi, nem bántani akarlak.
2014. aug. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Noi szemmel nezve is szep vagy, tetszel
2014. aug. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!