Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Van egy kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy kapcsolatom 7 hónapja már. De! Van egy másik lány nagyon szép nagyon kedves és belém szeretett és egy kissé énis, minden este tlálkozunk és beszélunk, nagyon jól megvagyunk.

Figyelt kérdés
Viszont van barátnőm de neki túl sokszor kellet megbocsájtsak ugyérzem és már többször nem szeretnék. Ráuntam a sok vitatkozásra viszont nagyon szeretem és sajnálom hogy mi lessz vele ha elhagynám a másik lányert. Nagyon meg szeretném probálni azzal a másik lánnyal

2014. aug. 12. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

De ne megcsaláson gondolkodj..

Akkor hagyd el,vissza se nézz,legyél férfi és akkor utána ne keresd és ne törődj vele mi van..

Ha már ilyenen gondolkodsz akkor kétlem hogy annyira szeretnéd a barátnőd.

Szakits vele és már ott is van a másik csaj.

2014. aug. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát pedig nagyon szeretem és fogom is...csak meguntam már hogy nem öszinte velem stb. Nem tudok bizni benne.. Köszi a választ :)
2014. aug. 12. 20:19
 3/8 A kérdező kommentje:
További választ is szivesen várom :)
2014. aug. 12. 20:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Szakíts. Ha szeretnéd még a barátnőd, nem gondolkodnál ilyeneken. Meg hát Te magad írtad le, hogy miért vagy vele még. Sajnálatból.
2014. aug. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hagyd ott a pics*ba . Élj a mának . ha vele sokkal jobban meg vagy akkor választ őt és ne azt akiben már nagyon sokszor csalódnod kellet és még csalódni is fogsz .
2014. aug. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bármelyiket is választod úgy is rosszul jársz :D
2014. aug. 13. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)Szerintem maradok a barátnőmmel. Csak sajnos az van hogy nagyon megharagszik a másik csaj és akaratunk ellenére is találkozunk mivel nagyon közel lakunk egymáshoz és hogyan nézzek majd a szemébe...? Előre is köszi a válaszokért :)
2014. aug. 13. 11:12
 8/8 anonim válasza:
A barátnőd tudja,hogy ilyen "jóba"vagy azzal a lánnyal?
2014. aug. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!