Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy éreznétek magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éreznétek magatokat ilyen esetben? (Minnél több választ várok)

Figyelt kérdés
Barátom szeretne elmenni bulizni a kollégiumában a haverjaival. Én nem mehetek mert szüleim nem engednek el. 1 hónapja járunk. Mondtam neki hogy ez nekem rosszul esik,bár őt nem érdekelte úgy vettem észre,mert ha érdekelné akkor nem menne el. 17L/20F
2010. jan. 13. 20:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Lehet hogy rosszul esne, sőt ha megmondtad hogy nem szeretnéd hogy elmenjen akkor miért olyan nehéz a kedvedbe járnia, lehet hogy kiakar kapcsolódi egy kicsit a haverjaival, próbáld megbeszélni vele
2010. jan. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
én minden további nélkül el szoktam engedni bulizni a barátomat egyedül! Kell egy kis szórakozás mindkettpőnknek, de mivel nem teljesen egy a baráti körünk, ezért sokszor bulizunk külön is! Ez bizalomjáték!
2010. jan. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

hát egyrészt már most gáz, h ellentétek vannak.


én nem bírom a bulis csajokat, ezért is mindig olyan csajokkal jöttem össze akik nem bulimániásak. Viszont elfogadott kikapcsolódási szokás ez, valszeg meg kell értened és tolerálnod, ha nem megy, akkor bulimentes srác kell neked.


vagy csak az a baj ,h szüleid nem engednek, akkor irigy vagy?

2010. jan. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Most fiatal!Megis mikor bulizza ki magat?Ha szeret nem csajozik.
2010. jan. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Azt mondta nekem hogy ennyi neki is jár 2 hónapban kb. 1x,egy kis szórakozás. Irigy pedig nem vagyok,egyszerűen nem szeretem a bulikat,és féltem is. Még ha házi buli ez akkor is. Első válaszolóval pedig egyetértek,miért nincs tekintettel rám?!:S
2010. jan. 13. 20:19
 6/21 anonim ***** válasza:
24%

Na, ilyen nővel sem járnék, mint te...

Csak mond meg neki a tutit, majd jól elhagy és kész.

azt mondod, miért nincs tekintettel rád? Ugyanazért amiért te sem vagy tekintettel rá!

2010. jan. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Én meg olyan bunkóval nem járnék mint amilyen te vagy. Mondok egy példát ami megtörtént. Összejöttünk 6 napja jártunk még csak,úgy volt aznap megyek színházba. Kérdezte tőlem hogy muszáj-e mennem? Mondtam neki hogy nem,de szeretnék menni hiszen ingyen kaptam a jegyet és érdekel az előadás is. Neki nem tudtam szerezni jegyet hogy elhívjam magammal,pénzem nem volt rá hogy vegyek neki jegyet és neki sem. Így végül azt mondtam neki hogy oké,veled maradok mert szeretlek és nem megyek színházba. Ezért írtam azt hogy ő is tekintettel lehetne ezúttal rám.
2010. jan. 13. 20:28
 8/21 anonim ***** válasza:

Teljesen igaza van, hogy rafer egy buli, foleg, ha 2 honapban egyszer bulizik. Mivel 20 eves, es kollegiumi buli, gondolom egyetemista. Egy egyemistat nem tilthatsz el a bulitol! Gondolom mar neki sincs tobb vizsgaja, akar egyet bulizni a haverjaival, teljesen ertheto. Gondolom nem csajozni megy, ha ott vagy neki. Te lehetnel ra tekintettel inkabb...


RJ 19/F

2010. jan. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nem kotheted magadhoz! Figyelj, attól, hogy veled jár ez még nem jelenti azt, hogy nem mehet sehova, nem találkozhat a barátaival.. Ezzel olod meg a kapcsolatot! Hagyj neki annyi szabadságot amennyit kér és bízz meg benne! Már miért ne mehetne el? Semmi rossz nincs ebben.. Ha valaki párszor elmegy szórakozni, nem azért megy, hogy megcsalja a másikat, hanem azért, hogy jól érezze magát a barátaival!

Én nyugodt szívvel támogatnám..:)

2010. jan. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Ez az,ez a baj,hogy a vizsgáinak még nincs vége. Jövőhéten lesz a további vizsgái. Valamilyen Vera nevezetű lánynak van ma névnapja és ezért tartanak állítólag bulit... Háát ha ezt tudom akk. én sem járok az ő kedvében... Pl. holnap is azért nem leszek barátnőmmel kit már hónapok óta nem láttam mert barátom szeretne velem lenni,feltehetőleg mindennap.
2010. jan. 13. 20:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!