Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » (Lányoknak! ) Ti elmondanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Lányoknak! ) Ti elmondanátok a barátotoknak, ha egyszer nem éreznétek jól magatokat Vele?

Figyelt kérdés
Például a barátotok elhív fagyizni, de Ti nem éreztétek jól Vele magatokat. Ti megmondanátok, vagy azt hazudnátok, hogy jó volt elmenni?
2011. jún. 24. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:

nem mondanék semmit

bár nem értem, mi az, hogy egyszer nem jó vele..

főleg úgy értve, ahogy te mondod..

mindegy, én nem szólnék

2011. jún. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szamóca.. ***** válasza:

nyilván volt rá okod h sz*rul érezd magad. mondd el az okot.

ha pl azért nem érezted jól magad, mert mitomén nem figyelt rád beszélgetés közben, akkor mondd, hogy örülsz neki hogy elhívott, jó lenne legközelebb is, DE legközelebb figylejen oda rád, mert ez így nem volt a legjobb.

2011. jún. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De én a fiú vagyok:/

Azért kérdezem, mert Ő azt mondta, hogy nagyon jól érezte magát, meg megköszönte egy csomószor, hogy elhívtam, de félek, hogy túl sokat foglalkoztam Vele...:/

2011. jún. 24. 18:14
 4/6 szamóca.. ***** válasza:
ha magától mondta akkor tuti jól érezte magát.
2011. jún. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt, hogy túl sokat foglalkoztál vele? Szerintem ha tetszel neki, ennek csak örült (:
2011. jún. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mert vittünk egy 3. személyt is, közös barátot, akit kicsit elhanyagoltam.
2011. jún. 24. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!